Hubert Hurkacz

i

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz: kim jest? Sylwetka polskiego tenisisty. Hubert Hurkacz: dziewczyna, rodzina, osiągnięcia

2021-07-15 16:45

Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio rywalizować będą także tenisiści. Polscy kibice bardzo mocno trzymają kciuki za Huberta Hurkacza. W ostatnim czasie zawodnik pochodzący z Wrocławia udowodnił, że należy się z nim liczyć, po tym jak w ramach Wimbledonu rozbił Rogera Federera. Hubert Hurkacz - dziewczyna, rodzina, osiągnięcia, sylwetka polskiego tenisisty biorącego udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Hubert Hurkacz był już doskonale znany polskim kibicom, ale swoją postawą podczas Wimbledonu sprawił, że usłyszała o nim także i publiczność międzynarodowa. Nic jednak nie wzięło się z przypadku. Wrocławianin w fantastycznym stylu ograł w trzech setach Rogera Federera i sprawił, że wszyscy rywale musieli zacząć spoglądać na niego w zupełnie innych kategoriach. W półfinale turnieju w Anglii zbyt silny okazał się Włoch Matteo Berrettini, ale całą przygodę na wyspiarskich kortach Polak może uznać za niezwykle udaną.

Hubert Hurkacz - kim jest? OSIĄGNIĘCIA reprezentanta Polski

Hubert Hurkacz przyszedł na świat w lutym 1997 roku, a więc ma 24 lata. Swój talent do tenisa rozwijał od małego. To doprowadziło go już do startu w takich turniejach jak Puchar Davisa, Wimbledon czy szeregu innych prestiżowych i ciekawych zmagań. Największy sukces sportowca pochodzącego z Wrocławia nadszedł tuż przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio i był nim niewątpliwie awans do półfinału prestiżowego Wimbledonu. Wisienkę na torcie stanowiło pewne pokonanie prawdziwej legendy tenisa, Rogera Federera. Ale wielki potencjał Polak pokazał już wcześniej, triumfując w turnieju ATP w Miami. To wszystko zdecydowanie podysciło apetyty polskich fanów tenisa względem występu wrocławianina w Tokio.

Hubert Hurkacz - dziewczyna, rodzina

Hubert Hurkacz bardzo ceni swoją prywatność. W mediach społecznościowych nie znajdziemy zbyt wielu rzeczy dotyczących tego aspektu jego życia. Oficjalnie nic nie wiadomo, jakoby serce tenisisty z Wrocławia już do kogoś należało. Nie można jednak także wykluczyć, że 24-latek po prostu nie chce podzielić się w social mediach informacją o swojej sferze uczuciowej. W tym względzie wszyscy fani półfinalisty ostatniej edycji Wimbledonu muszą pozostać niejako w niepewności.

Kalendarz meczów Huberta Hurkacza:

Polski tenisista czeka na poznanie pierwszego rywala. Tenisiści będą rywalizowali od 24 lipca do 1 sierpnia.

Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze