Malwina Kopron

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Malwina Kopron - rzut młotem (nr 8 w Europie – 72,88 m)

Malwina Kopron: kim jest? Sylwetka polskiej lekkoatletki. Malwina Kopron: chłopak, rodzina, osiągnięcia

2021-07-16 16:02

Igrzyska olimpijskie w Tokio będą toczone w zupełnie niestandardowej atmosferze, bo bez udziału publiczności. Pośród zawodniczek wyruszających do stolicy Japonii reprezentować Polskę znajduje się m.in. Malwina Kopron. Młociarka powalczy jak zawsze o jak najlepsze rezultaty i uśmiech na ustach milionów Polek i Polaków! Malwina Kopron - chłopak, rodzina, osiągnięcia i sylwetka polskiej zawodniczki biorącej udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio.

To już czas na wielkie emocje związane z igrzyskami olimpijskimi w Tokio! Polscy kibice będą emocjonowali się występem także i Malwiny Kopron, lekkoatletki specjalizującej się w rzucie młotem. Dla zawodniczki pochodzącej z Puław będzie to drugie podejście do najważniejszej imprezy sportowej świata. W Brazylii w 2016 roku nie włączyła się do walki o czołowe pozycje. Teraz spróbuje zachwycić wszystkich w stolicy Japonii, ale to, czy jej się uda, pokażą dopiero zmagania, które rozegrają się na przełomie lipca i sierpnia.

Malwina Kopron - kim jest? OSIĄGNIĘCIA reprezentantki Polski

Dla Malwiny Kopron impreza w Tokio stanowi drugi start w igrzyskach olimpijskich w karierze. W 2016 roku w Rio de Janeiro młociarka nie przebrnęła eliminacji. Teraz natomiast ma chrapkę na osiągnięcie dużo lepszego wyniku. O to jednak będzie bardzo trudno, bo konkurencja oczywiście nie śpi i również stara się o to, aby przyjechać do Kraju Kwitnącej Wiśni w jak najlepszej dyspozycji. Polka nie zamierza jednak składać broni. Do tej pory pośród największych sukcesów niespełna 27-letniej lekkoatletki można wymienić pierwsze miejsce w Uniwersjadzie w Tajpej w 2017 roku, brąz mistrzostw świata w Londynie 2017, czwartą lokatę w mistrzostwach Europy rozegranych w Berlinie rok później czy najniższy stopień podium w światowch wojskowych igrzyskach sportowych 2019 w Wuhan.

Sonda
Czy polscy siatkarze zdobędą w Tokio medal IO?

Malwina Kopron - chłopak, rodzina

Malwina Kopron żyła w przeszłości w iście sportowym związku. Jej chłopakiem był bowiem polski kulomiot Michał Haratyk. Uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i sportowcy zdecydowali się podążyć osobnymi drogami. Odkąd Kopron nie tworzy już pary z Haratykiem nic nie wiadomo odnośnie tego, że spotkała na swojej drodze inną osobę, której oddała swoje serce. Wszelkie znaki wskazują na to, że Malwina Kopron ma status "wolna". Kto wie - może zmieni się to po igrzyskach w Tokio!

Kalendarz startów kobiet w rzucie młotem:

  • 01.08 KWALIFIKACJE, godz. 1:10 czasu polskiego
  • 03.08 FINAŁ, godz. 1:00 czasu polskiego
Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze