Piotr Nowakowski zdradził tajemnicę małżeństwa

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Piotr Nowakowski zdradził tajemnicę małżeństwa

Nowakowski zdradził tajemnicę małżeństwa. Czasami jest ostro, żona musi to robić

2021-07-26 8:15

Niewiele osób aż tak mocno kojarzy się z polską reprezentacją siatkarzy jak Piotr Nowakowski. Ten od lat jest jednym z filarów kadry. Środkowy jest pewniakiem do gry w drużynie. Jego największą fanką jest najważniejsza kobieta życia, Aleksandra Nowakowska. W szóstą rocznicę ślubu nasz siatkarz wyjawił całą prawdę na temat ich relacji. Piotr Nowakowski nie gryzł się w język!

W życiu nie zawsze jest kolorowo! Dobre chwile przeplatane są tymi cięższymi. Nawet w przypadku największej miłości - tak po prostu się dzieje! Piotr Nowakowski w szóstą rocznicę ślubu, którą spędza tysiące kilometrów od żony, opowiedział na Instagramie jak wyglądają jego relacje z żoną. Przy okazji, za pośrednictwem mediów społecznościowych, złożył swojej ukochanej wyjątkowe życzenia. Aż łezka kręci się w oku! Piotr Nowakowski opublikował wzruszający wpis. Tegoroczna rocznica pary nazwana jest... cukrową!

Piotr Nowakowski: kim jest? Sylwetka polskiego siatkarza Piotra Nowakowskiego: żona, rodzina, osiągnięcia

Tokio 2020: Piotr Nowakowski szczerze o relacjach z żoną

Piotr Nowakowski wyjątkowo opisał relacje z żoną Olą. - Abyśmy kolejne rocznice mogli spędzać razem - zaczął swój post, publikując urocze zdjęcie z sesji ślubnej. Nie ukrywał jednak, że nie zawsze w życiu jest idealnie. Wtedy jednak z pomocą przychodzi właśnie ukochana. - Kocham Cię i dziękuję, że jesteś, kochasz i wspierasz, a czasem opierdzielisz dla słodkiej równowagi - żartował Nowakowski.

Zobacz zdjęcia Piotra Nowakowskiego z żoną w galerii poniżej!

Polscy siatkarze w Tokio 2020

Biało-czerwoni są jednymi z faworytów do zdobycia złotego medalu podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Początek imprezy nie był jednak dla nich zbyt udany. Po szalonym horrorze, w pierwszym spotkaniu ulegli Iranowi 2:3. Oprócz nich, w grupie mierzą się jeszcze z Włochami, Wenezuelą, Japonią i Kanadą. Później podopieczni Vitala Heynena powinni zagrać w fazie pucharowej.

Czy będzie medal siatkarzy na IO Tokio 2020? Głosuj w sondzie!

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze