Monika Drzyzga

i

Autor: Instagram / Monika Drzyzga Monika Drzyzga

Odważne zdjęcia żony Drzyzgi w sieci. Żar aż bucha!

2021-07-29 11:16

Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio jedną największą nadziei medalowych Polaków są siatkarze. Częścią ekipy walczącej pod wodzą selekcjonera Vitala Heynena jest Fabian Drzyzga. Na co dzień cieszy się szczęściem u boku pięknej żony Moniki, która chęnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami. Także i tymi odważnymi!

Siatkarze od samego początku igrzysk olimpijskich są uważani za jedną z największych polskich nadziei medalowych. Na start turnieju nadeszło jednak rozczarowanie. "Biało-czerwoni" ulegli Iranowi i musieli przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Prawdziwa walka dopiero się jednak rozpocznie. W fazie pucharowej, na którą składa się ćwierćfinał, półfinał i finał, będzie można napisać każdą historię, nawet i tę najwspanialszą. O ile oczywiście trafi się z formą... Reprezentantem Polski w siatkówce podczas imprezy w Japonii jest także i Fabian Drzyzga. Bez cienia wątpliwości również i od niego będzie zależało bardzo dużo. W życiu prywatnym zawodnik może natomiast liczyć na wsparcie płynącej ze strony jego żony Moniki. Kobieta nie waha się regularnie udzielać w sieci, niekiedy publikując również bardzo seksowne i gorące zdjęcia. Takie wsparcie bez wątpienia jest dla polskiego siatkarza bardzo istotne i pozwala mu wydobyć z siebie jeszcze więcej możliwości w krytycznych momentach!

Zobacz też: Gigantyczne tsunami uderzy w Tokio? Ogromne zagrożenie dla igrzysk

Fabian Drzyzga na co dzień jest zawodnikiem Resovii, do której trafił ubiegłym roku po trzech sezonach spędzonych za granicą. W reprezentacji Polski występuje natomiast od 2010 roku, a teraz z całych sił walczy o medal igrzysk olimpijskich. Gdyby udało mu się go przywieźć do domu, piękna Monika z pewnością byłaby szczęśliwa!

Tomasz Fornal o kolegach z kadry siatkarzy: Dajmy im się rozkręcić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze