Kim jest Sara Kalisz? Dziennikarka TVP rozpala zmysły w Tokio

2021-07-24 19:29
Sara Kalisz
Autor: Instagram / kaliszsara Sara Kalisz

Coraz więcej osób chętnie dzieli się swoimi życiowymi decyzjami w mediach społecznościowych. Poglądy, opinie czy różne pomysły - tego w social-mediach nie brakuje. Piękna dziennikarka TVP Sport zajmująca się siatkówką Sara Kalisz już pewien czas temu postawiła na coraz popularniejszą dietę. Nie ukrywa tego, pisze o tym otwarcie na swoim Instagramie.

Rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. W stolicy Japonii przez kilkanaście dni ponad jedenastu tysięcy sportowców rywalizować będzie o medale w setkach konkurencji. Wśród nich jest chociażby kadra siatkarzy. Tam, gdzie polscy sportowcy, są również dziennikarze. Na Tokio 2020 wybrało się pokaźne grono dziennikarzy TVP Sport. Wśród nich jest m.in. Sara Kalisz. Pani redaktor zajmuje się właśnie siatkówką. 24 lipca nie miała łatwego zadania. Razem z milionami kibiców musiała oglądać bolesną porażkę Biało-czerwonych. Kalisz po zakończeniu spotkania miała za zadanie zadawać niełatwe pytanie siatkarzom. Kim jest Sara Kalisz? Dziennikarka TVP Sport pewien czas temu podjęła w swoim życiu poważną decyzję. I wcale nie chodzi o sprawy zawodowe!

O jaką decyzję dziennikarki TVP chodzi? Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Dziennikarka Sara Kalisz jest wegetarianką

Sara Kalisz nie chwali się wieloma zdjęciami za pośrednictwem swojego Instagrama. Jej profil obserwuje ponad tysiąc osób, choć ma obecnie zaledwie... dwanaście postów. Te zazwyczaj nie są związane z jej pracą. Z profilu dziennikarki dowiadujemy się ważnego faktu na temat jej życia! - Ratować zwierzęta. Jeść ludzi - pisze z przymrużeniem oka w opisie. To jednakwskazuje na to, że dziennikarka unika jedzenia mięsa. To coraz popularniejsza moda - nie ze względu na samo mięso, a właśnie chęć ratowania żyć zwierząt. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować tej decyzji!

Tokio 2020: Polscy siatkarze

Sara Kalisz pracuje przy meczach polskich siatkarzy. Wielu kibiców tej dyscypliny doskonale kojarzy nie tylko jej głos. Kiedy teraz polscy siatkarze wybiegną na boiska w Tokio? Po porażce 2:3 z Iranem, czekają ich mecze z Włochami (26.07, godz. 7:20), Wenezuelą (28.07, 9:25), Japonią (30.07, 7:20), Kanadą (1.08, 2:00).

Czy polscy siatkarze powalczą o medal IO Tokio 2020? Głosuj w naszej sondzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze