Polscy mistrzowie olimpijscy po sukcesie. Pierwsze słowa i łzy! Tokio 2020

2021-07-31 15:11
Justyna Święty-Ersetic IO Tokio 2020
Autor: SE/ Paweł Skraba Justyna Święty-Ersetic IO Tokio 2020

Złoto dla Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Polska sztafeta mieszana w składzie Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński sięgnęła po złoty medal w konkurencji 4x400 metrów. Biało-czerwoni lekkoatleci nie ukrywali łez i olbrzymiego wzruszenia. Pierwsze słowa po zdobyciu złotego medalu Tokio 2020 w TVP Sport.

Pierwszy złoty medal dla Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Co zrobili polscy olimpijczycy?! Sztafeta 4x400 metrów doprowadziła do czegoś niesamowitego! Wyprzedzili najlepszych zawodników świata i udowodnili wszystkim niedowiarkom, że należą do ścisłej czołówki. Polacy przekroczyli linię mety jako pierwsi! Złoto dla Polski podczas IO Tokio 2020. Sztafeta 4x400 metrów w składzie Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński zrobiła coś niesamowitego. Mamy nowy rekord olimpijski, mamy złoto. Co mówili Polacy po wielkim zwycięstwie na antenie TVP Sport?

Mamy drugi medal na Tokio 2020! Polska sztafeta wywalczyła złoty medal!

Pierwsze słowa złotych medalistów IO Tokio 2020!

Polacy nie ukrywali wielkiego wzruszenia w wywiadzie z TVP Sport. - Tym razem płaczę, ale z innego powodu. Życzyłam sobie, żeby cała kontuzja skończyła się z górki. O takim rozpoczęciu igrzysk nie marzyłam. Jesteśmy potęgą na świecie - mówiła Justyna Święty-Ersetic. - Nie wiem, o co chodzi... Jak wyszłam na start wiedziałam, że jesteśmy mocni. To do mnie nie dochodzi. To jest niesamowite - mówiła Natalia Kaczmarek.

- Wszystkich pozdrawiam. Tutaj była mała dyskusja o Amerykanach, bo mieli dostać dyskwalifikację. Zwycięstwo na bieżni smakowało lepiej niż jakby miałoby ich tu nie być - dodawał Karol Zalewski. - Nie było czasu na wystawianie sobie granic. Podróż w sporcie trwała bardzo długo - przyznał Karol Zalewski zanim zaczął dziękować wielu osobom, które stały za tym sukcesem.

Kim są polscy złoci medaliści Tokio 2020? Sztafeta 4x400m SKŁAD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze