Wilfredo Leon

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wilfredo Leon

Polska - Francja KIEDY ćwierćfinał DATA. Polska - Francja GODZINA

2021-08-01 19:12

Polska - Francja KIEDY ćwierćfinał DATA. Polska - Francja GODZINA. Pierwsza faza turnieju w siatkówce mężczyzn na igrzyskach olimpijskich w Tokio jest już za nami. Najważniejszymi informacjami niedzieli jest to, że Polacy pokonali Kanadę w ostatnim meczu grupowym, a ponadto poznali ćwierćfinałowego rywala, którym będzie Francja. Znamy również godzinę ćwierćfinału.

Polska - Francja KIEDY mecz ćwierćfinałowy?

Początki igrzysk olimpijskich w wykonaniu biało-czerwonych były nieco nerwowe. Mistrzowie świata w pierwszym spotkaniu z Iranem nie zaprezentowali się tak, jak można było tego oczekiwać i dość niespodziewanie przegrali z zespołem z Azji. Wówczas można było zaniepokoić się o formę Polaków, ale ci bardzo szybko potwierdzili, że potknięcie to jedynie wypadek przy pracy. Bo w czterech pozostałych spotkaniach zagrali już na solidnym poziomie. Co prawda nie brakowało momentów, w których mieli problemy ze zdobywaniem punktów, ale w ostatecznym rozrachunku wygrali i z Włochami i z Wenezuelą i z Japonią oraz z Kanadą. Zwłaszcza starcie z Kanadyjczykami było świetne w wykonaniu biało-czerwonych. W tym meczu widać było już wielką siłę z naszej strony i dało to nadzieje, że Polacy pomału się rozpędzają. A przed nimi najważniejsze spotkanie w kontekście walki o medale.

Polska - Francja DATA i GODZINA ćwierćfinału Tokio 2020

Od igrzysk w Aten polscy siatkarze nie potrafią przebrnąć ćwierćfinału, co wielokrotnie spotkało się z wielkim rozczarowaniem. Teraz biało-czerwoni zmierzą się z Francją. Trójkolorowi w pewnym momencie musieli drżeć o awans, bo niespodziewanie przegrali z Argentyną, ale uratowali się w znakomity sposób pokonując Rosję. Rywalizacja Polaków z Francją zawsze jest zacięta i tego samego możemy spodziewać się we wtorkowy poranek.

Mecz Polska - Francja odbędzie się we wtorek 3 sierpnia. Według pierwotnych planów, rywalizacja Biało-czerwonych z Francuzami miała być pierwszą spośród ćwierćfinałowych meczów i miała rozpocząć się o godzinie 2:00 czasu polskiego, jednak ostatecznie zdecydowano, że Polacy zagrają o godzinie 14:30. Relacja na żywo z meczu Polska - Francja na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze