Polska - Iran O KTÓREJ godzinie? Polska - Iran KIEDY? Siatkówka DZISIAJ 24.07 O KTÓREJ GODZINIE? Tokio 2020: Polska - Iran GODZINA meczu

2021-07-24 7:39
Łukasz Kaczmarek, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk
Autor: Cyfra Sport Łukasz Kaczmarek, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk

Polska - Iran O KTÓREJ godzinie? Polska - Iran KIEDY? Siatkówka DZISIAJ 24.07 O KTÓREJ GODZINIE? Polska - Iran GODZINA meczu. Polscy siatkarze zaczną, miejmy nadzieję, długą drogę na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Mistrzowie świata w swoim pierwszym spotkaniu w stolicy Japonii zmierzą się z Iranem. A fanom siatkówki nie trzeba przypominać, że te mecze od zawsze mają dodatkowy smaczek. Siatkówka DZISIAJ O KTÓREJ GODZINIE? Polska - Iran KIEDY mecz 24.07.

Polska - Iran O KTÓREJ GODZINIE gra siatkówka reprezentacja Polski GODZINA meczu w Tokio

Reprezentacja Polski już w sobotę 24 lipca rozgrzeje serca kibiców siatkówki. Gracze powołani przez Vitala Heynena na turniej w Tokio mają nadzieję powtórzyć sukces drużyny Huberta Wagnera i wrócić do kraju ze złotym krążkiem olimpijskim. W pierwszym meczu fazy grupowej, reprezentanci Polski zagrają z Iranem, który, mimo bycia azjatycką potęgą, nie powinien stanowić dla podopiecznych Vitala Heynena większego wyzwania. Szczególnie że Polacy mają za sobą wspaniały występ w trakcie poprzedniej edycji Ligi Narodów, na którym potwierdzili swoją świetną dyspozycję i zajęli drugie miejsce.

Na temat potencjalnego zwycięstwa Polaków w trakcie Igrzysk Olimpijskich powiedział w rozmowie z Polsatem Sport trener reprezentacji Polski - Vital Heynen. Belg potwierdza, że w drużynie są wielkie ambicje, a dla niego samego wyjazd do Tokio to swoiste spełnienie marzeń.

- Igrzyska olimpijskie są dla mnie punktem końcowym. Moim marzeniem było pojechać do Tokio i walczyć o medale. Zobaczymy, co przyniesie mi ten turniej i dopiero potem będę się zastanawiał co dalej. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie muszę dziś martwić się o przyszłość. Zdecydowałem się nie obejmować żadnego klubu w następnym roku, więc mam czystą głowę. Mogę myśleć tylko i wyłącznie o igrzyskach olimpijskich - mówił belgijski szkoleniowiec w rozmowie z Polsatem.

Siatkówka DZISIAJ O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY grają siatkarze na IO Tokio 2020? Polska - Iran GODZINA meczu

Mecz Polaków z Iranem został zaplanowany na godzinę 12.40 polskiego czasu. Relacja live na sport. se,pl. Kolejne mecze Polaków w grupie z: Włochami (26 lipca), Wenezuelą (28 lipca), Japonią (30 lipca) oraz Kanadą (1 sierpnia).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze