Taekwondzistka Patrycja Adamkiewicz przed walką o medal poszła do fryzjera

i

Autor: PAWEŁ SKRABA Taekwondzistka Patrycja Adamkiewicz przed walką o medal poszła do fryzjera

Tokio 2020: Taekwondzistka Patrycja Adamkiewicz przed walką o medal zrobiła się na BÓSTWO! Obsługiwało ją trzech japońskich fryzjerów! [ZDJĘCIA]

Patrycja Adamkiewicz (24 l.) już w niedzielę powalczy o medal, a przed olimpijskim startem zadbała nie tylko o sportową formę. Nasza taekwondzistka postanowiła zrobić się na bóstwo i wyskoczyła do salonu fryzjerskiego, z którego mogą korzystać mieszkający w wiosce olimpijskiej sportowcy. Zdjęciami Polka podzieliła się z "Super Expressem". Obsługiwało ją aż trzech fryzjerów!

- Każdy sportowiec na igrzyskach może skorzystać z darmowych usług fryzjerskich w olimpijskiej wiosce. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak japońscy fryzjerzy podchodzą do każdego zawodnika - opowiada Patrycja Adamkiewicz - Są bardzo mili i widać, że chcą nam dogodzić za wszelką cenę. Co ciekawe, wyprostowaniem moich włosów zajęło się aż trzech japońskich fryzjerów. W Polsce radzi sobie z tym jeden, ale ja bardzo chciałam spróbować typowo japońskich szamponów, lakierów i całego tego sposobu. Myślę, że jest to super pomysł na zrelaksowanie się przed startem na igrzyskach - dodaje taekwondzistka, która startuje w kategorii wagowej do 57 kg.

- Oczywiście przyleciałam tu po medal i mam nadzieję, że zrealizuję swoje marzenie. Chciałabym być pierwszą Polką, która stanie na olimpijskim podium w taekwondo. Dam z siebie wszystko! - obiecuje Patrycja Adamkiewicz. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY U FRYZJERA I TRENINGU W TOKIO.

Taekowndzistka Patrycja Adamkiewicz przed walką o medale zrobiła się na bóstwo. Naszą zawodniczkę obsługiwało aż trzech japońskich fryzjerów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze