Justyna Święty-Ersetic

i

Autor: Cyfra Sport Justyna Święty-Ersetic

Tokio 2020: Kontuzja Justyny Święty-Ersetic. Mówi co teraz czuje

2021-07-22 15:19

Takie informacje tuż przed najważniejszą imprezą w karierze dla wielu zawodników potrafią zwalić z nóg. Justyna Święty-Ersetic tuż przed rozpoczęciem igrzysk doznała kontuzji, która może przekreślić jej szanse na start i walkę o medale. W rozmowie z TVP Sport nie ukrywała emocji i o swoim dramacie opowiadała łamiącym się głosem.

Justyna Święty-Ersetic od wielu lat jest w czołówce biegaczek na dystansie 400 metrów. Potwierdzała to kolejnymi medalami na wielkich imprezach. Jest również ważną częścią sztafety, która na igrzyskach olimpijskich w Tokio ma walczyć o medal. Niestety wszelkie plany mogą runąć jak domek z kart, a wszystko przez ogromnego pecha, jaki spotkał Święty-Ersetic.

Tokio 2020: To wylądowało na stole polskich kajakarek. Prawdziwe cuda! Mogliście tego nigdy nie widzieć!

Załamana Justyna Święty-Ersetic. Potworny pech lekkoatletki

Okazuje się bowiem, że mistrzyni Europy z 2018 roku narzeka na uraz mięśniowy. Jest on na tyle poważny, że Święty-Ersetic miała nawet dostać zakaz biegania. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie reprezentantka Polski będzie bardzo mocno się oszczędzać, aby uraz się nie pogłębił i do końca nie zmarnował planów zawodniczki.

Maciej Dowbor zobaczył zdjęcie Lewandowskiego i ostro zażartował. Nazwał go niedożywionym, cięta riposta

Święty-Ersetic od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi, ale miała nadzieje, że na igrzyskach wszystko będzie w porządku. Niestety los chciał, aby było zupełnie odwrotnie. Polka przed kamerami TVP Sport nie ukrywała załamania.

Łamiący się głos Święty-Ersetic. Wielki dramat

- Jest mi szkoda, że wszystko tak się potoczyło na ostatniej prostej. Jest wszystko pod górkę. W Londynie też tak było, a potem było z górki i mocno wierzę, że tym razem też tak będzie - powiedziała Święty-Ersetic łamiącym się głosem i ze łzami w oczach. Przypomniała jednocześnie wydarzenia z 2017 roku i mistrzostw świata w Londynie, gdzie doznała kontuzji skoku skokowego i nie była w stanie przebrnąć eliminacji w biegu indywidualnym, ale w sztafecie zdobyła brąz. Oby wszystko zakończyło się szczęśliwie!

QUIZ. Co wiesz na temat igrzysk olimpijskich?

Pytanie 1 z 10
Kto był głównym inicjatorem igrzysk olimpijskich w dobie nowożytnej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze