Maciej Dowbor zobaczył zdjęcie Lewandowskiego i ostro zażartował. Nazwał go niedożywionym, cięta riposta

2021-07-22 8:54
Marcin Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Marcin Lewandowski

W piątkowe popołudnie czasu polskiego rozpocznie się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio i oficjalnie rozpocznie się walka o najważniejsze medale w sporcie. Do stolicy Japonii udają się kolejni polscy sportowcy. Z podróży zdjęcie opublikował również Paweł Fajdek, a na fotografii znalazło się wielu faworytów do medali. Maciej Dowbor postanowił zażartować z Marcina Lewandowskiego, który wyróżniał się z tłumu.

W niektórych dyscyplinach sportowych rywalizacja ruszyła już teraz, ale oficjalne rozpoczęcie igrzysk olimpijskich będzie miało miejsce w piątkowe popołudnie czasu polskiego. W Tokio jest już część polskich sportowców, a reszta będzie meldowała się w stolicy Japonii w najbliższych godzinach i dniach. Do Tokio udali się również polscy lekkoatleci z Pawłem Fajdkiem i Marcinem Lewandowskim na czele.

Skandal przed Tokio 2020. Bezczelnie żartowali z Holokaustu. Drastyczne konsekwencje

Wyjątkowe zdjęcie Fajdka. Maciej Dowbor to wykorzystał

Obaj panowie są polskimi nadziejami na medale. Co więcej, Fajdek w końcu chce przełamać olimpijską klątwę i zdobyć złoto, na co go na pewno stać. Reprezentant Polski w rzucie młotem opublikował fotografię, na której znaleźli się również m.in. Joanna Fiodorof, Wojciech Nowicki, Michał Haratyk, czy Maria Andrejczyk. W środku natomiast usiadł Marcin Lewandowski.

IO Tokio: Iga Świątek poznała drogę do medalu! Wielka gwiazda na jej drodze, to będzie ciężka przeprawa

Biegacz wyróżniał się na tle swoich kolegów z innych konkurencji lekkoatletycznych. Kulomioci, czy młociarze muszą mieć odpowiednia masę ciała oraz pokaźną tkankę mięśniową, aby móc rywalizować z najlepszymi. Lewandowski natomiast nie może mieć ani grama zbędnego tłuszczu.

Cięta riposta Fajdka. Żart rozbawił fanów

Na tę różnicę w wyglądzie uwagę zwrócił Maciej Dowbor, znany prezenter telewizyjny i radiowy. - Tylko ten niedożywiony w środku coś nie pasuje do reszty - napisał w komentarzu do zdjęcia Fajdka.

Czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem nie pozostał dłużny i też postanowił dołączyć się do żartu. - Mały ale silny - odpisał Fajdek, czy rozbawił fanów. Oby takie humory polskim olimpijczykom dopisywały również po finałach ich konkurencji, za co mocno trzymamy kciuki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE