Zofia Klepacka-Noceti Tokio 2020

i

Autor: AP Zofia Klepacka-Noceti Tokio 2020

Zofia Klepacka OSZUKANA na Tokio 2020?! Francuzka ją staranowała. Będzie protest

2021-07-25 21:21

Zofia Klepacka jest druga po pierwszym dniu rywalizacji w igrzyskach olimpijskich w Tokio w windsurfingu. Polka występuje w klasie RS:X i przez moment nawet była na prowadzeniu, pod koniec trzeciego startu zderzyła się z rywalką. Twierdzi, że to wina przeciwniczki. – Francuzka we mnie wpłynęła – powiedziała na nagraniu na swoim koncie na Facebooku.

Pierwszy start zakończyła na czwartej pozycji, później była jednak bezkonkurencyjna, pech przyszedł w trzecim wyścigu. Wtedy na metę dotarła dopiero jako czternasta. Wynik ten jednak został odrzucony, dzięki czemu Klepacka w klasyfikacji generalnej jest na drugim miejscu. Startuje 27 zawodniczek.

Udany start windsurferów. Zofia Klepacka wygrała wyścig.   https://sport.se.pl/tokio-2020/udany-start-windsurferow-zofia-klepacka-wygrala-wyscig-aa-AeAG-VVu7-1r6m.html?preview=O1wv7c3A/R7eVhzxC6E83d/pnAZQZMsK6t3AF8VhAiU%3D

Tokio 2020: Niezwykła deklaracja polskiego koszykarza! We wszystko zamieszany jest Hubert Hurkacz

Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?

- W trzecim dzisiejszym starcie płynęłam trzecia, skończyła czternasta. Francuzka we mnie wpłynęła. Złożyłam protest o zadośćuczynienie, ale sędziów odrzucili, bo „nie próbowałam uniknąć kolizji”. Będziemy się odwoływać, ale trudno będzie z nimi wygrać. Można łamać prawo i sobie wygrać. Walczymy dalej, a ja w kolejnych dniach pokażę im, gdzie raki zimują - powiedziała za pośrednictwem swojego konta na Facebooku Klepacka.

Żona Bartosza Kurka obrzydliwie zaatakowana po meczu siatkarzy! Tokio 2020

Liderką wyścigu jest mistrzyni olimpijska i mistrzyni Europy - Francuzka Charline Picon. Trzecie miejsce zajmuje Włoszka Marta Maggetti.

Klepacka to brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku.

Piotr Myszka (AZS AWFiS Gdańsk) zajmuje na razie 7. miejsce po pierwszym dniu żeglarskich zmagań - również w windsurfingowej klasie RS:X. W klasie Laser Radial Magdalena Kwaśna (ChKŻ Chojnice) jest 17.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze