Wybieramy miss Tokio 2020! Polskie sportsmenki rozpalą wyobraźnie

2021-07-22 17:41
Joanna Jóźwik
Autor: CyfraSport Joanna Jóźwik

Igrzyska olimpijskie w Tokio przez kolejne dni będą cieszyć się wielką popularnością ze strony fanów sportu, którzy nie mogą się doczekać na triumfy Biało-Czerwonych. W składzie polskiej reprezentacji, powołanej na turniej w stolicy Japonii nie brakuje pięknych sportsmenek, które rozpalą wyobraźnię męskiej części widowni. Wybierzmy miss Tokio 2020!

Igrzyska olimpijskie w Tokio zelektryzują wielkie emocje wśród kibiców, którzy liczą na jak najlepszy występ Biało-Czerwonych w trakcie imprezy w stolicy Japonii. W reprezentacji Polski, powołanej na imprezę nie brakuje prawdziwych piękności, które poruszą męskich fanów sportu. Kto jest najpiękniejszą sportsmenką powołaną na IO Tokio 2020? Mamy swoje faworyki, zapraszamy do wybrania miss Tokio 2020!

Justyna Żyła przygotowała prawdziwą BOMBĘ! Fani będą zachwyceni, niepowtarzalna okazja

Miss Tokio 2020! Wybierz najpiękniejszą Polkę

O tym, że Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, nie trzeba przekonywać nikogo. W kadrze drużyny narodowej, powołanej na igrzyska olimpijskie w Tokio, nie brakuje przepięknych pań, których wdzięki potrafią oczarować każdego z fanów sportu. Trzeba przyznać, że panie mają się czym pochwalić, a ich uroda onieśmieli każdego męskiego fana. Przygotowaliśmy dziesięć, naszym zdaniem, najpiękniejszych reprezentantek kraju, które zawalczą o medal olimpijski. Wybór miss Tokio 2020 nie będzie łatwy, ale fakt, że Polska posiada tak piękne reprezentantki, sprawia, że oglądanie ich w trakcie zawodów będzie niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

Tokio 2020: Kontuzja Justyny Święty-Ersetic. Mówi co teraz czuje

Aby zobaczyć zdjęcia kandydatek na Miss Tokio 2020, przejdź do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE