Joanna Jóźwik

i

Autor: Cyfra Sport Joanna Jóźwik

Wyjątkowy apel Joanny Jóźwik. Chodzi o noże i wasze obiady!

2021-07-30 10:38

Trwają igrzyska olimpijskie Tokio 2020. Jedną z największych polskich nadziei medalowych stanowią lekkoatleci, którzy powoli włączają się do akcji. Udane eliminacje są już m.in. za Joanną Jóźwik. Znakomita biegaczka awansowała do półfinału, a niedługo po tym wydarzeniu postanowiła pokusić się o wyjątkowy apel... do nas wszystkich!

Bardzo długo rozkręcały się te igrzyska olimpijskie jeżeli chodzi o radość płynącą w kierunku polskich kibiców. Na szczęście wreszcie nadeszły i te pozytywne momenty. Zaczęło się od polskiej czwórki podwójnej w wioślarstwie, która wywalczyła srebrne medale. Teraz natomiast do walki włączają się lekkoatleci. W konkurencjach tych sportowców wszyscy kibice z Polski mają gigantyczne nadzieje medalowe i liczą na to, że się nie zawiodą.

Zobacz też: Wiemy, co Klepacka myśli o Zillmann! Wymowny wpis na Facebooku

Eliminacje do półfinału biegu na 800 metrów przebrnęła już Joanna Jóźwik. Kobieta ma w sobie bardzo pozytywne nastawienie i liczy, że przełoży się to na dobre wyniki. Kto wie, być może własnie wałbrzyszanka przywiezie do kraju medal igrzysk olimpijskich w Tokio. I pod tym kątem apeluje do fanów, aby trzymać za nią kciuki i kibicować, nawet jeżeli jedynie z perspektywy telewizora. Emotikony użyte we wpisie na Instagramie i takie słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości!

Zobacz też: Kamila Skolimowska nawiedziła przyjaciółkę we śnie. Zdradziła, jak jest w zaświatach

Wszyscy fani polskiego sportu bez wątpienia nie będą mieli problemu z dostosowaniem się do apelu Joanny Jóźwik i faktycznie odłożą na chwile noże, aby zamiast jedzeniu oddać się kibicowaniu znakomitej biegaczce. Po ewentualnym przebrnięciu półfinału zostałby jej bowiem już tylko jeden krok do postawienia celem zgarnięcia upragnionego krążka olimpijskiego!

Kłopoty organizacyjne podczas IO w Tokio. Joanna Jóźwik pokazała wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze