piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość kibiców na trybunach

Niespodziewany remis 1:1 w meczu Gent - Maccabi Haifa

2024-02-21 7:00

W dniu 21-02-2024 o godzinie 18:00 w miejscowości Gandawa na stadionie Kaa Arena odbył się mecz pomiędzy Gentem a Maccabi Haifa w ramach Ligi Konferencji Europy. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Poprzedni mecz dwumeczu między Gentem a Maccabi Haifa

W meczu pomiędzy drużynami Gent i Maccabi Haifa, który odbył się na stadionie Bozsik Aréna w Budapeszcie, Maccabi Haifa odniosło zwycięstwo z wynikiem 1:0. Jedynego gola zdobyła drużyna Maccabi Haifa.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Gent z Maccabi Haifa, który odbył się w Gandawie, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnego gola, podczas gdy Maccabi Haifa objęło prowadzenie już w 4 minucie. To właśnie wtedy gracz o nazwisku Pierrot strzelił bramkę dla swojego zespołu. W 12 minucie Sundgren z drużyny Maccabi Haifa otrzymała żółtą kartkę za faul, a w 23 minucie Saief również został ukarany żółtą kartką za faul.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Gentem a Maccabi Haifa doszło do kilku istotnych wydarzeń. W 56 minucie trener drużyny Genta zdecydował się na dwie zmiany w składzie. Gracz De Vlieger wszedł na boisko, zastępując Samoise, a Sonko zastąpił Depoitre'a.

W 65 minucie trener Maccabi Haifa również dokonał zmiany, wprowadzając Kindę za Refaelova. W 69 minucie to Gent wyszedł na prowadzenie, gdy gracz o nazwisku Tissoudali strzelił gola dla swojej drużyny. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, ponieważ w 72 minucie Sundgren otrzymał czerwoną kartkę za tripping. Trener Maccabi Haifa postanowił odpowiedzieć na stratę jednego zawodnika i w 73 minucie dokonał trzech zmian w składzie. Cornud wszedł na boisko, zastępując Saief'a, Naor zastąpił Mohameda, a Podgoreanu Khalailiego.

W 78 minucie Podgoreanu został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry. W końcowej fazie meczu trener Maccabi Haifa dokonał ostatniej zmiany, wprowadzając Simica za Pierrota. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Gent zdołał wyrównać wynik, ale nie zdołał zdobyć kolejnej bramki, aby wygrać spotkanie.

Gole oczekiwane 1.47 0.68

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Gent rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy 13 meczy, z których wygrał 9, zremisował 1, a przegrał 3. Łącznie zdobyli oni 36 goli. Na swoim boisku rozegrali 6 meczy i zdobyli tam 23 gole, przy najwyższym wyniku 5-0. Na wyjazdach rozegrali 7 meczy i zdobyli na nich 13 goli, przy najwyższym wyniku 2-5. Średnia ilość zdobywanych przez Gent goli na mecz wynosiła 2.8. Zespół Maccabi Haifa rozegrał w ramach Ligi Konferencji Europy tylko jeden mecz, który wygrał. Nie zanotowali żadnych remisów ani porażek.

Zdobyli jednego gola w tym pojedynku, który odbył się na ich własnym boisku i zakończył się wynikiem 1-0. Na wyjazdach nie rozegrali żadnego meczu i nie zdobyli żadnych goli. Średnia ilość zdobywanych przez Maccabi Haifa goli na mecz wynosiła więc dokładnie 1.0.

Drużyna Maccabi Haifa zdobyła w sumie 4 punkty w dwumeczu, składające się na to 1 zwycięstwo, 1 remis i 0 przegranych. Strzelili 2 gole i stracili 1 gola. Drużyna Gent zdobyła w sumie 1 punkt, składający się na to 0 zwycięstw, 1 remis i 1 przegraną. Strzelili 1 gol i stracili 2 gole.

Zespół Maccabi Haifa przeszedł do kolejnej rundy.