piłka nozna

Autor: pixabay.com Stadion piłkarski

Remis w meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów

2024-02-18 7:00

W dniu 18-02-2024 o godzinie 15:00 na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica w Niecieczy odbył się mecz pomiędzy drużynami Bruk-Bet Termalica Nieciecza a Chrobrym Głogów, będący częścią 20. kolejki I Ligi. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Poprzednie mecze Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów

W trzech ostatnich meczach pomiędzy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza a Chrobrym Głogów padło łącznie 13 goli. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica w Niecieczy, zakończył się wynikiem 3:1 dla Bruk-Bet Termalicy Nieciecza. Drugi mecz odbył się na stadionie Gos w Głogowie i zakończył się zwycięstwem Bruk-Bet Termalicy Nieciecza 2:0. Ostatni mecz również rozegrany na stadionie Gos w Głogowie zakończył się wysokim zwycięstwem Bruk-Bet Termalicy Nieciecza 5:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 10, Chrobry Głogów: 1

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Chrobrym Głogów zakończyła się wynikiem 1:1. W 15 minucie Bartlewicz z drużyny Chrobry Głogów otrzymał żółtą kartkę. W 30 minucie Biedrzycki z drużyny Bruk-Bet Termaliki Nieciecza nie trafił rzutu karnego. W tej samej minucie Putivtsev z drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza również otrzymał żółtą kartkę. Minutę później Loska z tej samej drużyny również został ukarany żółtą kartką.

W 45+4 minucie Loska otrzymał czerwoną kartkę. W 45+6 minucie Topor wszedł na boisko, zastępując Dombrovskiego w drużynie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. W 45+7 minucie Bartlewicz strzelił gola dla Chrobrego Głogów.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Chrobrym Głogów, który odbył się w Niecieczy, obie drużyny utrzymały wynik 1:1, który został ustalony już w pierwszej połowie. W 46 minucie Karasek strzelił gola dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, dając swojej drużynie prowadzenie. W tej samej minucie trener zespołu dokonał zmiany, wprowadzając Spendlhofera za Putivtseva.

W 61 minucie Plewka otrzymał żółtą kartkę w drużynie Chrobrego Głogów, a w 62 minucie Malczuk również otrzymał żółtą kartkę dla tej samej drużyny. W 64 minucie trener Chrobrego Głogów dokonał dwóch zmian: Kuzdra wszedł na boisko za Hanca, a Mucha zastąpił Plewkę. W 73 minucie trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wprowadził Tuominena za Fassbendera oraz Wróbla za Braneckiego. W 77 minucie Machaj wszedł na boisko za Biela, a Szczutowski zastąpił Bartlewicza w drużynie Chrobrego Głogów. W 83 minucie Tabis otrzymał żółtą kartkę dla Chrobrego Głogów.

W 86 minucie Tupaj wszedł na boisko za Tabisa w drużynie Chrobrego Głogów. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Trubeha wszedł na boisko za Ambrosiewicza w Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. W ostatniej minucie gry, w 90+3 minucie, Tuominen otrzymał żółtą kartkę dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Mecz zakończył się wynikiem: Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 1, Chrobry Głogów: 1.

Pomeczowe podsumowanie

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przed meczem zajmowała 10. miejsce w tabeli, a do tej pory wygrała 7 meczy, zremisowała 6 meczy i przegrała 6 meczy. Suma ich punktów wynosiła 27. Po zdobyciu jednego punktu w tym meczu, aktualnie mają 28 punktów. Chrobry Głogów przed meczem zajmował 14. miejsce w tabeli, a do tej pory wygrał 6 meczy, zremisował 3 mecze i przegrał 10 meczy. Suma ich punktów wynosiła 21. Po zdobyciu jednego punktu w tym meczu, aktualnie mają 22 punkty. Podsumowując, Bruk-Bet Termalica Nieciecza po zdobyciu jednego punktu ma obecnie 28 punktów i zajmuje lepszą pozycję w tabeli niż przed meczem. Natomiast Chrobry Głogów po zdobyciu jednego punktu ma obecnie 22 punkty i również poprawił swoją pozycję w tabeli.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Bruk-Bet Termalicą Nieciecza a Chrobrym Głogów, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Motoru Lublin z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza odbędzie się 24 lutego 2024 roku o godzinie 17:30 na stadionie Arena w Lublinie. Natomiast mecz Chrobrego Głogów z Górnikiem Łęcznej zostanie rozegrany 26 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Gos w Głogowie.