piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Akcja bramkowa

Wyrównany remis Granady CF z Almerią 1:1 w 25. kolejce La Liga

2024-02-18 7:00

W 25. kolejce La Liga odbył się mecz pomiędzy Granadą CF a Almerią. Spotkanie miało miejsce na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie o godzinie 16:15 w dniu 18-02-2024. Wynik tego meczu to remis 1:1.

Poprzednie mecze Granada CF - Almeria

W trzech ostatnich meczach między Granadą CF a Almerią padło wiele goli. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Campo Hotel Barceló Montecastillo w miejscowości Jerez de la Frontera. Miało miejsce 30 lipca 2022 roku i zakończyło się wynikiem Granada CF: 3, Almeria: 2. Kolejny mecz miał miejsce na stadionie Power Horse - Los Juegos Mediterráneos w Almerii. Odbył się 5 sierpnia 2023 roku i zakończył się minimalnym zwycięstwem Almerii, która wygrała 1:0. Ostatnie spotkanie również odbyło się na stadionie Power Horse - Los Juegos Mediterráneos w Almerii. Miało miejsce 1 października 2023 roku i zakończyło się remisem 3:3. Stosunek bramek w rozegranych meczach Almeria: 6, Granada CF: 6

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Granada CF z Almerią zakończyła się wynikiem 0:1. Już w 4 minucie zawodnik Villar z drużyny Granada CF otrzymała żółtą kartkę za faul. Pięć minut później gracz o nazwisku Pubill strzelił gola dla Almerii, dając swojej drużynie prowadzenie. W 14 minucie Embarba z Almerii oddał strzał na bramkę, jednak po weryfikacji systemem VAR gol został anulowany ze względu na spalony. W 33 minucie doszło do zmiany w składzie Granady CF - Maouassa wszedł na boisko, zastępując Villara.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Granada CF z Almerią, który odbył się w Granadzie, obie drużyny miały wiele zmian personalnych.

W 46 minucie zawodnik Boye wszedł na boisko zastępując Melendo w drużynie Granady CF. W 66 minucie Almeria dokonała trzech zmian: Melero wszedł za Vierę, Pozo zastąpił Arribasa, a Gumbau wszedł za Honglę w drużynie Granady CF. W 68 minucie Gumbau otrzymał żółtą kartkę. W 74 minucie Milovanovic wszedł na boisko zastępując Lozano w drużynie Almerii. Jednak to Granada CF zdobyła gola w 75 minucie dzięki Uzuniemu.

W 77 minucie Robertone z Almerii otrzymał żółtą kartkę za faul. W 84 minucie Lopy wszedł na boisko zastępując Babę w drużynie Almerii. W doliczonym czasie gry, czyli w 90+1 minucie Jozwiak wszedł za Pellistriego w drużynie Granady CF. W ostatnich minutach meczu Radovanovic z Almerii otrzymał żółtą kartkę za faul, a Pozo również został ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu. Mecz zakończył się remisem 1:1, gdzie jedynym golem dla Granady CF był gol strzelony przez Uzuniego.