piłka nozna

Autor: Bartosz Orliński / AI Radość po zdobyciu bramki

Zwycięstwo ŁKS Łomża nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1 w 19. kolejce III ligi

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w miejscowości Łomża odbył się mecz pomiędzy ŁKS-em Łomża a Pogonią Grod. Mazowiecki w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 1. Wynik spotkania to ŁKS Łomża: 2, Pogoń Grod. Mazowiecki: 1.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu ŁKS-u Łomża z Pogonią Grod. Mazowiecki padły dwa gole. W 14 minucie zawodnik o nazwisku Mackowski strzelił bramkę dla drużyny ŁKS-u Łomża, a w 45 minucie gracz o nazwisku Apolinarski zdobył gola dla zespołu Pogoni Grod. Mazowiecki. Wynik po pierwszej połowie to: ŁKS Łomża - 1, Pogoń Grod.

Mazowiecki - 1.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy ŁKS-em Łomża a Pogonią Grod. Mazowiecki, który odbył się w Łomży, zespół gospodarzy zdołał zdobyć kolejnego gola. W 50 minucie Antkowiak strzelił bramkę dla ŁKS-u Łomża, zmieniając tym samym wynik na 2:1 na korzyść swojej drużyny. W pierwszej połowie obie drużyny zdobyły po jednym golu, ale to ŁKS Łomża okazał się lepszy w drugiej części spotkania. Cały mecz zakończył się wynikiem: ŁKS Łomża: 2, Pogoń Grod.

Mazowiecki: 1.

W meczu pomiędzy drużynami ŁKS Łomża i Pogoń Grod. Mazowiecki zwyciężył ŁKS Łomża, zdobywając 3 punkty. Aktualnie Pogoń Grod. Mazowiecki zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, wygrywając 11 meczy, remisując 5 i przegrywając 3. Posiadają oni obecnie 38 punktów. Natomiast ŁKS Łomża znajduje się na 16 miejscu w tabeli, wygrywając 4 mecze, remisując 3 i przegrywając 12. Ich aktualna suma punktów wynosi 15.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między ŁKS-em Łomża a Pogonią Grod. Mazowiecki, już wiemy o kolejnych spotkaniach obydwóch zespołów. Mecz pomiędzy Lechią T. Mazowiecki a ŁKS-em Łomża odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim. Natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się z Victorią Sulejówek tego samego dnia, ale o godzinie 13:00 na stadionie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim.