SPORT piłka nożna sporty walki tenis sportowcy inne sporty tabele żagle
  • 25.12.2014, godz. 17:44 / aktualizacja 25.12.2014 godz. 17:50
    Największa piłkarska impreza 2014 roku odbyła się w Brazylii i jak przystało na ojczyznę futbolu był to emocjonujący, rekordowy i obfitujący w wielkie niespodzianki mundial. Mistrzami świata, po raz czwarty w historii zostali reprezentanci Niemiec. Z okazji świąt Bożego...
  • 15.08.2014, godz. 13:31 / aktualizacja 15.08.2014 godz. 19:00
    Aż miliarda euro domaga się od FIFA Aurelio Jimenez. Kolumbijski mecenas złożył pozew do sądu i liczy na odszkodowanie za straty moralne, jakich doznał przyglądając sie pracy arbitrów podczas mistrzostw świata w Brazylii.
  • 23.07.2014, godz. 16:13 / aktualizacja 28.08.2014 godz. 20:31
    Aż czterech reprezentantów Brazylii znalazło się w najlepszej jedenastce MŚ 2014, wybranej przez FIFA. Zabrakło natomiast miejsca dla Holendrów, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali właśnie "Canarinhos".
  • 22.07.2014, godz. 10:04 / aktualizacja 13.08.2014 godz. 10:44
    Camilo Zuniga nie ma łatwego życia po mundialu w Brazylii. Kibice do tej pory nie wybaczyli mu faulu na Neymarze, przez który gwiazdor Barcelony wypadł z gry na kilka tygodni i nie był w stanie pomóc swojej reprezentacji w wywalczeniu mistrzowskiego tytułu.
  • 21.07.2014, godz. 18:24 / aktualizacja 13.08.2014 godz. 10:44
    James Rodriguez otrzymał nagrodę dla strzelca najpiękniejszego gola mundialu w Brazylii. Kibicom, którzy decydowali o przyznaniu wyróżnienia w internetowym głosowaniu, zapadła w pamięć jego bramka z meczu z Urugwajem w 1/8 finału.
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.06.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Górnik Zabrze
07.06.2015 18:00 Lech Poznań 0 : 0 Wisła Kraków
07.06.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Lechia Gdańsk
07.06.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Pogoń Szczecin
05.06.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 1 Podbeskidzie
05.06.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Bełchatów
05.06.2015 20:30 Piast Gliwice 0 : 3 Cracovia
05.06.2015 20:30 Ruch Chorzów 3 : 2 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.06.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Legia Warszawa
03.06.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Śląsk Wrocław
03.06.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 6 Lech Poznań
03.06.2015 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 3 Jagiellonia Białystok
02.06.2015 20:30 GKS Bełchatów 2 : 2 Korona Kielce
02.06.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
02.06.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Piast Gliwice
02.06.2015 20:30 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Pogoń Szczecin
31.05.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 3 : 2 Górnik Zabrze
31.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 0 Wisła Kraków
30.05.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Lechia Gdańsk
30.05.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
30.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Ruch Chorzów
29.05.2015 20:30 Korona Kielce 2 : 1 Piast Gliwice
29.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 4 GKS Bełchatów
24.05.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
24.05.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Podbeskidzie
23.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Wisła Kraków
23.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Legia Warszawa
23.05.2015 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Górnik Zabrze
22.05.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Korona Kielce
22.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Jagiellonia Białystok
20.05.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 2 Pogoń Szczecin
20.05.2015 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Śląsk Wrocław
20.05.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 1 Lechia Gdańsk
19.05.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
19.05.2015 20:30 Piast Gliwice 6 : 3 GKS Bełchatów
19.05.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 3 Górnik Łęczna
19.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Legia Warszawa
17.05.2015 15:30 Lech Poznań 1 : 3 Jagiellonia Białystok
17.05.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Szczecin
16.05.2015 20:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Piast Gliwice
16.05.2015 18:00 GKS Bełchatów - : - Podbeskidzie
16.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 3 Cracovia
15.05.2015 20:30 Lechia Gdańsk 2 : 2 Wisła Kraków
15.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 3 Górnik Łęczna
10.05.2015 18:00 Cracovia 1 : 1 GKS Bełchatów
10.05.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
09.05.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 1 Górnik Zabrze
09.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 3 Lechia Gdańsk
09.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 2 Lech Poznań
08.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.05.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 GKS Bełchatów
29.04.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Piast Gliwice
29.04.2015 20:30 Górnik Zabrze 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Ruch Chorzów
29.04.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Lechia Gdańsk
29.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Pogoń Szczecin
29.04.2015 20:30 Podbeskidzie 0 : 2 Lech Poznań
29.04.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Korona Kielce
26.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 0 Górnik Łęczna
26.04.2015 13:00 Piast Gliwice 0 : 0 Podbeskidzie
25.04.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Śląsk Wrocław
25.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Jagiellonia Białystok
25.04.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Górnik Zabrze
24.04.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 0 Legia Warszawa
24.04.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 GKS Bełchatów
19.04.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015 15:30 Górnik Łęczna - : - Lech Poznań
18.04.2015 20:30 Cracovia 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Piast Gliwice
18.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Lechia Gdańsk
17.04.2015 20:30 Podbeskidzie 2 : 2 Wisła Kraków
17.04.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Podbeskidzie
12.04.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Korona Kielce
12.04.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
11.04.2015 20:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Jagiellonia Białystok
11.04.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Śląsk Wrocław
11.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Legia Warszawa
10.04.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
10.04.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 0 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Pogoń Szczecin
06.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Wisła Kraków
06.04.2015 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Ruch Chorzów
06.04.2015 13:00 Korona Kielce 2 : 0 Górnik Łęczna
04.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Piast Gliwice
04.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Lech Poznań
04.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Podbeskidzie
04.04.2015 13:00 Cracovia 3 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Legia Warszawa
22.03.2015 15:30 Piast Gliwice 1 : 2 Korona Kielce
22.03.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Jagiellonia Białystok
21.03.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Górnik Zabrze
21.03.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
21.03.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.03.2015 20:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Śląsk Wrocław
20.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 0 GKS Bełchatów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
22.03.2015 15:00 Korona Kielce 2 : 0 Śląsk Wrocław
21.03.2015 18:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Lech Poznań
16.03.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Ruch Chorzów
14.03.2015 15:30 Górnik Zabrze 3 : 3 Podbeskidzie
14.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Górnik Zabrze
13.03.2015 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 1 Lechia Gdańsk
13.03.2015 18:00 Cracovia 3 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 3 Legia Warszawa
08.03.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Korona Kielce
07.03.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 GKS Bełchatów
07.03.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Górnik Zabrze
06.03.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Jagiellonia Białystok
06.03.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
14.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 5 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Lech Poznań 37 67-33 43
2. Legia Warszawa 37 64-33 42
3. Jagiellonia Białystok 37 59-44 41
4. Śląsk Wrocław 37 50-43 35
5. Lechia Gdańsk 37 45-47 29
6. Wisła Kraków 37 56-48 37
7. Górnik Zabrze 37 50-60 26
8. Pogoń Szczecin 37 45-52 37
9. Cracovia 37 50-44 36
10. Ruch Chorzów 37 44-46 30
11. Korona Kielce 37 44-55 28
12. Piast Gliwice 37 50-56 28
13. Podbeskidzie 37 47-60 27
14. Górnik Łęczna 37 39-46 27
15. Zawisza Bydgoszcz 37 45-63 24
16. GKS Bełchatów 37 45-63 21

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 20:30 Real Madryt 7 : 3 Getafe
23.05.2015 18:30 Almeria 2 : 3 Valencia
23.05.2015 18:30 Eibar 3 : 0 Cordoba CF
23.05.2015 18:30 Rayo Vallecano 2 : 4 Real Sociedad
23.05.2015 18:30 Malaga 2 : 3 Sevilla
23.05.2015 18:30 Granada CF 0 : 0 Atletico Madryt
23.05.2015 18:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Villarreal
23.05.2015 18:30 FC Barcelona 2 : 2 Deportivo LC
23.05.2015 18:30 Celta Vigo 3 : 2 Espanyol
23.05.2015 16:30 Levante 0 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 15:30 FC Koeln 2 : 2 VfL Wolfsburg
23.05.2015 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Schalke 04
23.05.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Hertha Berlin
23.05.2015 15:30 Hannover 96 2 : 1 SC Freiburg
23.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 FC Augsburg
23.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Bayer Leverkusen
23.05.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 FSV Mainz
23.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Werder Brema
23.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 19:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
17.05.2015 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 FC Barcelona
17.05.2015 19:00 Valencia 1 : 1 Celta Vigo
17.05.2015 19:00 Villarreal 2 : 1 Malaga
17.05.2015 19:00 Espanyol 1 : 4 Real Madryt
17.05.2015 19:00 Deportivo LC 2 : 0 Levante
17.05.2015 19:00 Getafe 1 : 1 Eibar
17.05.2015 19:00 Cordoba CF 1 : 2 Rayo Vallecano
17.05.2015 19:00 Elche CF 2 : 3 Athletic Bilbao
17.05.2015 19:00 Real Sociedad 0 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.05.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Bayern Monachium
16.05.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Hoffenheim
16.05.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 Eintracht Frankfurt
16.05.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 2 Hannover 96
16.05.2015 15:30 Werder Brema 0 : 2 Borussia M'gladbach
16.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Borussia Dortmund
16.05.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 FC Koeln
16.05.2015 15:30 Schalke 04 1 : 0 Paderborn
16.05.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.05.2015 17:30 FC Koeln 2 : 0 Schalke 04
10.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 3 VfL Wolfsburg
09.05.2015 18:30 VfB Stuttgart 2 : 0 FSV Mainz
09.05.2015 15:30 Bayern Monachium 0 : 1 FC Augsburg
09.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 1 Hoffenheim
09.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Bayer Leverkusen
09.05.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 Werder Brema
09.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Hertha Berlin
08.05.2015 20:30 Hamburger SV 1 : 1 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.05.2015 17:30 Hertha Berlin 1 : 2 Borussia M'gladbach
03.05.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Hamburger SV
02.05.2015 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Bayern Monachium
02.05.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
02.05.2015 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfB Stuttgart
02.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Hannover 96
02.05.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Eintracht Frankfurt
02.05.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 2 Paderborn
02.05.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 VfL Wolfsburg
26.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 2 Werder Brema
25.04.2015 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Hertha Berlin
25.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Eintracht Frankfurt
25.04.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 FC Augsburg
25.04.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 2 SC Freiburg
25.04.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Hoffenheim
25.04.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 Bayer Leverkusen
24.04.2015 20:30 FSV Mainz 2 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2015 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Schalke 04
19.04.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Hamburger SV
18.04.2015 18:30 FC Augsburg 2 : 1 VfB Stuttgart
18.04.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 FC Koeln
18.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Paderborn
18.04.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 3 FSV Mainz
18.04.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 2 Bayern Monachium
18.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hannover 96
17.04.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 17:30 VfB Stuttgart 3 : 2 Werder Brema
12.04.2015 15:30 FC Koeln 3 : 2 Hoffenheim
11.04.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 2 VfL Wolfsburg
11.04.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 3 Bayer Leverkusen
11.04.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Borussia Dortmund
11.04.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 1 FC Augsburg
11.04.2015 15:30 Schalke 04 0 : 0 SC Freiburg
10.04.2015 20:30 Hannover 96 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2015 17:30 Hertha Berlin 2 : 0 Paderborn
05.04.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Schalke 04
04.04.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Bayern Monachium
04.04.2015 15:30 Werder Brema 0 : 0 FSV Mainz
04.04.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Hannover 96
04.04.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 0 FC Koeln
04.04.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Borussia M'gladbach
04.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hamburger SV
04.04.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:30 Bayern Monachium 0 : 2 Borussia M'gladbach
22.03.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
21.03.2015 18:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
21.03.2015 15:30 Hannover 96 2 : 3 Borussia Dortmund
21.03.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 0 FC Augsburg
21.03.2015 15:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.03.2015 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Werder Brema
21.03.2015 15:30 SC Paderborn 1 : 1 Hoffenheim
20.03.2015 20:30 Hamburger SV 0 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 17:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Hannover 96
15.03.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 SC Freiburg
14.03.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 1.FC Koeln
14.03.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 FSV Mainz
14.03.2015 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hamburger SV
14.03.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Schalke 04
14.03.2015 15:30 Werder Brema 0 : 4 Bayern Monachium
14.03.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 0 SC Paderborn
13.03.2015 20:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 17:30 SC Paderborn 0 : 3 Bayer Leverkusen
08.03.2015 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Eintracht Frankfurt
07.03.2015 18:30 FSV Mainz 2 : 2 Borussia M'gladbach
07.03.2015 15:30 Schalke 04 3 : 1 Hoffenheim
07.03.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 0 VfL Wolfsburg
07.03.2015 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayern Monachium
07.03.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Werder Brema
07.03.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Borussia Dortmund
06.03.2015 20:30 VfB Stuttgart 0 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 17:30 Werder Brema 3 : 5 VfL Wolfsburg
01.03.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 SC Paderborn
28.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hamburger SV
28.02.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
28.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 SC Freiburg
28.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 0 FSV Mainz
28.02.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 VfB Stuttgart
28.02.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 FC Augsburg
27.02.2015 20:30 Bayern Monachium 4 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hertha Berlin
22.02.2015 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.02.2015 18:30 1.FC Koeln 1 : 1 Hannover 96
21.02.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Werder Brema
21.02.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.02.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 2 Bayer Leverkusen
21.02.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
21.02.2015 15:30 SC Paderborn 0 : 6 Bayern Monachium
20.02.2015 20:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 17:30 Hannover 96 1 : 2 SC Paderborn
15.02.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 SC Freiburg
14.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
14.02.2015 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
14.02.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 1.FC Koeln
14.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 VfB Stuttgart
14.02.2015 15:30 Werder Brema 3 : 2 FC Augsburg
13.02.2015 20:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:30 FC Augsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
08.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
07.02.2015 18:30 Hamburger SV 2 : 1 Hannover 96
07.02.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Hoffenheim
07.02.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Hertha Berlin
07.02.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Bayern Monachium
07.02.2015 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 SC Paderborn
06.02.2015 20:30 Schalke 04 1 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:00 Borussia Dortmund 0 : 1 FC Augsburg
04.02.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 2 Werder Brema
04.02.2015 20:00 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
04.02.2015 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 VfB Stuttgart
04.02.2015 20:00 SC Paderborn 0 : 3 Hamburger SV
03.02.2015 20:00 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
03.02.2015 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
03.02.2015 20:00 Hannover 96 1 : 1 FSV Mainz
03.02.2015 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:30 FC Augsburg 3 : 1 Hoffenheim
01.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 0 Hertha Berlin
31.01.2015 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Borussia Dortmund
31.01.2015 15:30 FSV Mainz 5 : 0 SC Paderborn
31.01.2015 15:30 SC Freiburg 4 : 1 Eintracht Frankfurt
31.01.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Borussia M'gladbach
31.01.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 2 1.FC Koeln
30.01.2015 20:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2014 17:30 SC Freiburg 2 : 2 Hannover 96
21.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 5 Hoffenheim
20.12.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1.FC Koeln
20.12.2014 15:30 Schalke 04 0 : 0 Hamburger SV
20.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Frankfurt
20.12.2014 15:30 FC Augsburg 2 : 1 Borussia M'gladbach
20.12.2014 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia Dortmund
20.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 0 SC Paderborn
19.12.2014 20:30 FSV Mainz 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.12.2014 20:00 SC Paderborn 1 : 2 Schalke 04
17.12.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 4 : 4 Hertha Berlin
17.12.2014 20:00 Hoffenheim 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.12.2014 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.12.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfL Wolfsburg
16.12.2014 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 FSV Mainz
16.12.2014 20:00 Hamburger SV 0 : 1 VfB Stuttgart
16.12.2014 20:00 Hannover 96 2 : 0 FC Augsburg
16.12.2014 20:00 Bayern Monachium 2 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 SC Paderborn
14.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.12.2014 18:30 FSV Mainz 1 : 1 VfB Stuttgart
13.12.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Hamburger SV
13.12.2014 15:30 Werder Brema 3 : 3 Hannover 96
13.12.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia Dortmund
13.12.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Bayern Monachium
13.12.2014 15:30 Schalke 04 1 : 2 1.FC Koeln
12.12.2014 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 5 : 2 Werder Brema
07.12.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 2 FSV Mainz
06.12.2014 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Bayer Leverkusen
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
06.12.2014 15:30 1.FC Koeln 1 : 2 FC Augsburg
06.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 Schalke 04
06.12.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 VfL Wolfsburg
06.12.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 2 Hertha Berlin
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
05.12.2014 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 34 80-18 79
2. VfL Wolfsburg 34 73-38 69
3. Borussia M'gladbach 34 53-26 66
4. Bayer Leverkusen 34 62-37 61
5. FC Augsburg 34 43-43 49
6. Schalke 04 34 42-40 48
7. Borussia Dortmund 34 47-42 46
8. 1899 Hoffenheim 34 49-55 44
9. Eintracht Frankfurt 34 56-62 43
10. Werder Brema 34 50-65 43
11. FSV Mainz 34 45-47 40
12. 1.FC Koeln 34 34-40 40
13. Hannover 96 34 40-56 37
14. VfB Stuttgart 34 42-60 36
15. Hertha Berlin 34 36-52 35
16. Hamburger SV 34 25-50 35
17. SC Freiburg 34 36-47 34
18. SC Paderborn 34 36-47 34

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.05.2015 16:00 Everton 0 : 1 Tottenham
24.05.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Swansea City
24.05.2015 16:00 Hull City 0 : 0 Manchester United
24.05.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Southampton
24.05.2015 16:00 Chelsea 3 : 1 Sunderland
24.05.2015 16:00 Leicester City 5 : 1 Queens Park Rangers
24.05.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Burnley FC
24.05.2015 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 West Bromwich Albion
24.05.2015 16:00 Newcastle United 2 : 0 West Ham United
16.05.2015 16:00 Stoke 6 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Chelsea
17.05.2015 17:00 Manchester City 1 : 1 Arsenal Londyn
17.05.2015 14:30 Swansea City 2 : 4 Manchester City
16.05.2015 18:30 Liverpool 1 : 3 Crystal Palace
16.05.2015 16:00 Queens Park Rangers 2 : 1 Newcastle United
16.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Everton
16.05.2015 16:00 Tottenham 2 : 0 Hull City
16.05.2015 16:00 Burnley FC 0 : 0 Stoke
16.05.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 Leicester City
16.05.2015 13:45 Southampton 6 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 1 Swansea City
10.05.2015 17:00 Chelsea 1 : 1 Liverpool
10.05.2015 14:30 Manchester City 6 : 0 Queens Park Rangers
09.05.2015 18:30 Crystal Palace 1 : 2 Manchester United
09.05.2015 16:00 Aston Villa 1 : 0 West Ham United
09.05.2015 16:00 Newcastle United 1 : 1 West Bromwich Albion
09.05.2015 16:00 Hull City 0 : 1 Burnley FC
09.05.2015 16:00 Stoke 3 : 0 Tottenham
09.05.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Southampton
09.05.2015 13:45 Everton 0 : 2 Sunderland
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.05.2015 21:00 Hull City 1 : 3 Arsenal Londyn
03.05.2015 17:00 Tottenham 0 : 1 Manchester City
03.05.2015 14:30 Chelsea 1 : 0 Crystal Palace
02.05.2015 18:30 Manchester United 0 : 1 West Bromwich Albion
02.05.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Stoke
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Sunderland 2 : 1 Southampton
02.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 0 Burnley FC
02.05.2015 16:00 Aston Villa 3 : 2 Everton
02.05.2015 13:45 Leicester City 3 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
26.04.2015 14:30 Everton 3 : 0 Manchester United
25.04.2015 18:30 Manchester City 3 : 2 Aston Villa
25.04.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 West Ham United
25.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Liverpool
25.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 Hull City
25.04.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Leicester City
25.04.2015 16:00 Stoke 1 : 1 Sunderland
25.04.2015 16:00 Newcastle United 2 : 3 Swansea City
25.04.2015 13:45 Southampton 2 : 2 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Newcastle United
12.04.2015 17:00 Manchester United - : - Manchester City
12.04.2015 14:30 Queens Park Rangers 0 : 1 Chelsea
11.04.2015 18:30 Burnley FC 0 : 1 Arsenal Londyn
11.04.2015 16:00 Sunderland 1 : 4 Crystal Palace
11.04.2015 16:00 Tottenham 0 : 1 Aston Villa
11.04.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Hull City
11.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
11.04.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Stoke
11.04.2015 13:45 Swansea City 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Sunderland
28.04.2015 20:45 Hull City 1 : 0 Liverpool
19.04.2015 17:00 Newcastle United 1 : 3 Tottenham
19.04.2015 14:30 Manchester City 2 : 0 West Ham United
18.04.2015 18:30 Chelsea 1 : 0 Manchester United
18.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 West Bromwich Albion
18.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Swansea City
18.04.2015 16:00 Stoke 2 : 1 Southampton
18.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Burnley FC
07.04.2015 20:45 Aston Villa 3 : 3 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 21:00 Crystal Palace 2 : 1 Manchester City
05.04.2015 17:00 Sunderland 1 : 0 Newcastle United
05.04.2015 14:30 Burnley FC 0 : 0 Tottenham
04.04.2015 18:30 Chelsea 2 : 1 Stoke
04.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 1 West Ham United
04.04.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Aston Villa
04.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Southampton
04.04.2015 16:00 Swansea City 3 : 1 Hull City
04.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 4 Queens Park Rangers
04.04.2015 13:45 Arsenal Londyn 4 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:00 Hull City 2 : 3 Chelsea
22.03.2015 17:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Everton
22.03.2015 14:30 Liverpool 1 : 2 Manchester United
21.03.2015 18:30 West Ham United 1 : 0 Sunderland
21.03.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Swansea City
21.03.2015 16:00 Tottenham 4 : 3 Leicester City
21.03.2015 16:00 Stoke 1 : 2 Crystal Palace
21.03.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Burnley FC
21.03.2015 13:45 Manchester City 3 : 0 West Bromwich Albion
21.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Liverpool
15.03.2015 17:00 Everton 3 : 0 Newcastle United
15.03.2015 17:00 Manchester United 3 : 0 Tottenham
15.03.2015 14:30 Chelsea 1 : 1 Southampton
14.03.2015 18:30 Burnley FC 1 : 0 Manchester City
14.03.2015 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 West Ham United
14.03.2015 16:00 Sunderland 0 : 4 Aston Villa
14.03.2015 16:00 Leicester City 0 : 0 Hull City
14.03.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Stoke
14.03.2015 13:45 Crystal Palace 3 : 1 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.03.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Burnley FC
04.03.2015 20:45 Stoke 2 : 0 Everton
04.03.2015 20:45 Newcastle United 0 : 1 Manchester United
04.03.2015 20:45 Manchester City 2 : 0 Leicester City
04.03.2015 20:45 West Ham United 0 : 1 Chelsea
04.03.2015 20:45 Queens Park Rangers 1 : 2 Arsenal Londyn
04.03.2015 20:45 Tottenham 3 : 2 Swansea City
03.03.2015 20:45 Aston Villa 2 : 1 West Bromwich Albion
03.03.2015 20:45 Hull City 1 : 1 Sunderland
03.03.2015 20:45 Southampton 1 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:45 Leicester City - : - Chelsea
07.03.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Tottenham
01.03.2015 15:05 Arsenal Londyn 2 : 0 Everton
01.03.2015 13:00 Liverpool 2 : 1 Manchester City
28.02.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Southampton
28.02.2015 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
28.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
28.02.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 Sunderland
28.02.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Swansea City
28.02.2015 13:45 West Ham United 1 : 3 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:15 Southampton 0 : 2 Liverpool
22.02.2015 15:05 Everton 2 : 2 Leicester City
22.02.2015 13:00 Tottenham 2 : 2 West Ham United
21.02.2015 18:30 Manchester City 5 : 0 Newcastle United
21.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Chelsea 1 : 1 Burnley FC
21.02.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
21.02.2015 16:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
21.02.2015 16:00 Hull City 2 : 1 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.02.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Swansea City
11.02.2015 20:45 Manchester United 3 : 1 Burnley FC
11.02.2015 20:45 Chelsea 1 : 0 Everton
11.02.2015 20:45 Stoke 1 : 4 Manchester City
11.02.2015 20:45 Southampton 0 : 0 West Ham United
11.02.2015 20:45 Crystal Palace 1 : 1 Newcastle United
10.02.2015 21:00 Liverpool 3 : 2 Tottenham
10.02.2015 20:45 Arsenal Londyn 2 : 1 Leicester City
10.02.2015 20:45 Sunderland 0 : 2 Queens Park Rangers
10.02.2015 20:45 Hull City 2 : 0 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:15 West Ham United 1 : 1 Manchester United
08.02.2015 15:05 Newcastle United 1 : 1 Stoke
08.02.2015 13:00 Burnley FC 2 : 2 West Bromwich Albion
07.02.2015 18:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Chelsea
07.02.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Crystal Palace
07.02.2015 16:00 Manchester City 1 : 1 Hull City
07.02.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Southampton
07.02.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 Sunderland
07.02.2015 13:45 Tottenham 2 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:00 Southampton 0 : 1 Swansea City
01.02.2015 14:30 Arsenal Londyn 5 : 0 Aston Villa
31.01.2015 18:30 Chelsea 1 : 1 Manchester City
31.01.2015 16:00 Stoke 3 : 1 Queens Park Rangers
31.01.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Leicester City
31.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 0 West Ham United
31.01.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Everton
31.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Tottenham
31.01.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Burnley FC
31.01.2015 13:45 Hull City 0 : 3 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2015 21:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
18.01.2015 17:00 Manchester City 0 : 2 Arsenal Londyn
18.01.2015 14:30 West Ham United 3 : 0 Hull City
17.01.2015 18:30 Newcastle United 1 : 2 Southampton
17.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 2 Liverpool
17.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 3 Crystal Palace
17.01.2015 16:00 Tottenham 2 : 1 Sunderland
17.01.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Stoke
17.01.2015 16:00 Swansea City 0 : 5 Chelsea
17.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.01.2015 17:00 Manchester United 0 : 1 Southampton
11.01.2015 14:30 Arsenal Londyn 3 : 0 Stoke
10.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Hull City
10.01.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 West Ham United
10.01.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Aston Villa
10.01.2015 16:00 Everton 1 : 1 Manchester City
10.01.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Newcastle United
10.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 1 Queens Park Rangers
10.01.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Tottenham
10.01.2015 13:45 Sunderland 0 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2015 18:30 Tottenham 5 : 3 Chelsea
01.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 0 Crystal Palace
01.01.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Arsenal Londyn
01.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Swansea City
01.01.2015 16:00 Newcastle United 3 : 3 Burnley FC
01.01.2015 16:00 Manchester City 3 : 2 Sunderland
01.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 2 Leicester City
01.01.2015 16:00 Hull City 2 : 0 Everton
01.01.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
01.01.2015 13:45 Stoke 1 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 21:00 Liverpool 4 : 1 Swansea City
28.12.2014 17:15 Newcastle United 3 : 2 Everton
28.12.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
28.12.2014 16:00 Stoke 2 : 0 West Bromwich Albion
28.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Crystal Palace
28.12.2014 16:00 Manchester City 2 : 2 Burnley FC
28.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Leicester City
28.12.2014 16:00 West Ham United 1 : 2 Arsenal Londyn
28.12.2014 15:05 Southampton 1 : 1 Chelsea
28.12.2014 13:00 Tottenham 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2014 16:00 Burnley FC 0 : 1 Liverpool
26.12.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 1 Queens Park Rangers
26.12.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Aston Villa
26.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 3 Hull City
26.12.2014 16:00 Manchester United 3 : 1 Newcastle United
26.12.2014 16:00 Leicester City 1 : 2 Tottenham
26.12.2014 16:00 Everton 0 : 1 Stoke
26.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 Southampton
26.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 3 Manchester City
26.12.2014 13:45 Chelsea 2 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2014 21:00 Stoke 0 : 2 Chelsea
21.12.2014 17:00 Liverpool 2 : 2 Arsenal Londyn
21.12.2014 14:30 Newcastle United 0 : 1 Sunderland
20.12.2014 16:00 Aston Villa 1 : 1 Manchester United
20.12.2014 16:00 Tottenham 2 : 1 Burnley FC
20.12.2014 16:00 Southampton 3 : 0 Everton
20.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 West Bromwich Albion
20.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Swansea City
20.12.2014 16:00 West Ham United 2 : 0 Leicester City
20.12.2014 13:45 Manchester City 3 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 21:00 Everton 3 : 1 Queens Park Rangers
14.12.2014 17:00 Swansea City 1 : 2 Tottenham
14.12.2014 14:30 Manchester United 3 : 0 Liverpool
13.12.2014 18:30 Arsenal Londyn 4 : 1 Newcastle United
13.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Aston Villa
13.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 1 West Ham United
13.12.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 Manchester City
13.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Stoke
13.12.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
13.12.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 21:00 Southampton 1 : 2 Manchester United
07.12.2014 17:00 Aston Villa 2 : 1 Leicester City
07.12.2014 14:30 West Ham United 3 : 1 Swansea City
06.12.2014 18:30 Manchester City 1 : 0 Everton
06.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Burnley FC
06.12.2014 16:00 Hull City 0 : 0 West Bromwich Albion
06.12.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Sunderland
06.12.2014 16:00 Tottenham 0 : 0 Crystal Palace
06.12.2014 16:00 Stoke 3 : 2 Arsenal Londyn
06.12.2014 13:45 Newcastle United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.12.2014 20:45 Arsenal Londyn 1 : 0 Southampton
03.12.2014 20:45 Chelsea 3 : 0 Tottenham
03.12.2014 20:45 Everton 1 : 1 Hull City
03.12.2014 20:45 Sunderland 1 : 4 Manchester City
02.12.2014 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Aston Villa
02.12.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 2 West Ham United
02.12.2014 20:45 Burnley FC 1 : 1 Newcastle United
02.12.2014 20:45 Leicester City 1 : 3 Liverpool
02.12.2014 20:45 Manchester United 2 : 1 Stoke City
02.12.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2014 17:00 Tottenham 2 : 1 Everton
30.11.2014 14:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
29.11.2014 18:30 Sunderland 0 : 0 Chelsea
29.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 1 Aston Villa
29.11.2014 16:00 Liverpool 1 : 0 Stoke City
29.11.2014 16:00 Manchester United 3 : 0 Hull City
29.11.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Leicester City
29.11.2014 16:00 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
29.11.2014 16:00 West Ham United 1 : 0 Newcastle United
29.11.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 21:00 Aston Villa 1 : 1 Southampton
23.11.2014 17:00 Hull City 1 : 2 Tottenham
23.11.2014 14:30 Crystal Palace 3 : 1 Liverpool
22.11.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 2 Manchester United
22.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 West Bromwich Albion
22.11.2014 16:00 Everton 2 : 1 West Ham United
22.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 0 Sunderland
22.11.2014 16:00 Manchester City 2 : 1 Swansea City
22.11.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Queens Park Rangers
22.11.2014 16:00 Stoke City 1 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:00 Swansea City 2 : 1 Arsenal Londyn
09.11.2014 14:30 Sunderland 1 : 1 Everton
09.11.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Stoke
09.11.2014 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Newcastle United
08.11.2014 18:30 Queens Park Rangers 2 : 2 Manchester City
08.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Hull City
08.11.2014 16:00 Manchester United 1 : 0 Crystal Palace
08.11.2014 16:00 Southampton 2 : 0 Leicester City
08.11.2014 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
08.11.2014 13:45 Liverpool 1 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 38 73-32 87
2. Manchester City 38 83-38 79
3. Arsenal Londyn 38 71-36 75
4. Manchester United 38 62-37 70
5. Tottenham 38 58-33 64
6. Liverpool 38 52-48 62
7. Southampton 38 54-33 60
8. Swansea City 38 46-49 56
9. Stoke City 38 48-45 54
10. Crystal Palace 38 47-51 48
11. Everton 38 48-50 47
12. West Ham United 38 44-47 47
13. West Bromwich Albion 38 38-51 44
14. Leicester City 38 46-55 41
15. Newcastle United 38 40-63 39
16. Sunderland 38 31-53 38
17. Aston Villa 38 31-57 38
18. Hull City 38 33-51 35
19. Burnley FC 38 28-53 33
20. Queens Park Rangers 38 42-73 30

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 20:30 Valencia 3 : 0 Levante
12.04.2015 21:00 Cordoba CF 0 : 2 Elche CF
12.04.2015 19:00 Real Sociedad 2 : 2 Deportivo LC
12.04.2015 17:00 Espanyol 1 : 0 Athletic Bilbao
12.04.2015 12:00 Getafe 1: 1 Villarreal
11.04.2015 22:00 Almeria 3 : 0 Granada CF
11.04.2015 22:00 Celta Vigo 6 : 1 Rayo Vallecano
11.04.2015 20:00 Sevilla 2 : 2 FC Barcelona
11.04.2015 18:00 Malaga 2 : 2 Atletico Madryt
11.04.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 22:00 Elche CF 0 : 1 Getafe
09.04.2015 22:00 Villarreal 0 : 3 Espanyol
09.04.2015 20:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Valencia
08.04.2015 22:00 Granada CF 1 : 1 Celta Vigo
08.04.2015 22:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Real Madryt
08.04.2015 20:00 FC Barcelona 4 : 0 Almeria
08.04.2015 20:00 Deportivo LC 1 : 1 Cordoba CF
07.04.2015 22:00 Eibar 1 : 0 Malaga
07.04.2015 22:00 Levante 1 : 2 Sevilla
07.04.2015 20:00 Atletico Madryt 2 : 0 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 20:00 Espanyol 1 : 1 Elche CF
05.04.2015 21:00 Celta Vigo 0 : 1 FC Barcelona
05.04.2015 19:00 Getafe 2 : 1 Deportivo LC
05.04.2015 17:00 Valencia 0 : 0 Villarreal
05.04.2015 12:00 Real Madryt 9 : 1 Granada CF
04.04.2015 22:00 Malaga 1 :1 Real Sociedad
04.04.2015 20:00 Almeria 1 : 4 Levante
04.04.2015 18:00 Cordoba CF 0 : 2 Atletico Madryt
04.04.2015 16:00 Sevilla 2 : 0 Athletic Bilbao
03.04.2015 20:45 Eibar 1 : 2 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 21:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
22.03.2015 19:00 Sociedad 3 : 1 Cordoba CF
22.03.2015 17:00 Villarreal 0 : 2 Sevilla
22.03.2015 12:00 Deportivo LC 0 : 0 Espanyol
21.03.2015 22:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Almeria
21.03.2015 22:00 Granada CF 0 : 0 Eibar
21.03.2015 20:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
21.03.2015 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Malaga
21.03.2015 16:00 Atletico Madryt 2 : 0 Getafe
20.03.2015 20:45 Elche CF 0 : 4 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 20:45 Getafe 0 : 1 Sociedad
15.03.2015 21:00 Real Madryt 2 : 0 Levante
15.03.2015 19:00 Sevilla 3 : 0 Elche CF
15.03.2015 17:00 Malaga 2 : 0 Cordoba CF
14.03.2015 20:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Granada CF
14.03.2015 18:00 Eibar 0 : 2 FC Barcelona
14.03.2015 16:00 Espanyol 0 : 0 Atletico Madryt
13.03.2015 20:45 Valencia 2 : 0 Deportivo LC
08.03.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 2 Athletic Bilbao
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 2 Getafe
08.03.2015 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Valencia
08.03.2015 19:00 Villarreal 4 : 1 Celta Vigo
08.03.2015 17:00 Sociedad 1 : 0 Espanyol
08.03.2015 12:00 FC Barcelona 6 : 1 Rayo Vallecano
07.03.2015 22:00 Granada CF 1 : 0 Malaga
07.03.2015 20:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
07.03.2015 18:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Real Madryt
07.03.2015 16:00 Deportivo LC 3 : 4 Sevilla
06.03.2015 20:45 Levante 2 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 20:45 Celta Vigo 1 : 1 Elche CF
01.03.2015 21:00 Real Madryt 1 : 1 Villarreal
01.03.2015 19:00 Sevilla 0 : 0 Atletico Madryt
01.03.2015 17:00 Eibar 0 : 1 Athletic Bilbao
01.03.2015 12:00 Valencia 2 : 0 Sociedad
28.02.2015 22:00 Malaga 3 : 2 Getafe
28.02.2015 20:00 Almeria 0 : 2 Deportivo LC
28.02.2015 18:00 Rayo Vallecano 4 : 2 Levante
28.02.2015 16:00 Granada CF 1 : 3 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.02.2015 20:45 Espanyol 2 : 1 Cordoba CF
23.02.2015 20:45 Levante 2 : 1 Granada CF
22.02.2015 22:00 Elche CF 0 : 2 Real Madryt
22.02.2015 19:00 Villarreal 1 : 0 Eibar
22.02.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Rayo Vallecano
22.02.2015 12:00 Sociedad 4 : 3 Sevilla
21.02.2015 22:00 Deportivo LC 0 : 2 Celta Vigo
21.02.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 0 Almeria
21.02.2015 18:00 Cordoba CF 1 : 2 Valencia
21.02.2015 16:00 FC Barcelona 0 : 1 Malaga
20.02.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 20:45 Eibar 0 : 1 Elche CF
15.02.2015 21:00 Celta Vigo 2 : 0 Atletico Madryt
15.02.2015 19:00 Rayo Vallecano 2 : 0 Villarreal
15.02.2015 17:00 FC Barcelona 5 : 0 Levante
15.02.2015 12:00 Valencia 1 : 0 Getafe
14.02.2015 20:00 Granada CF 0 : 0 Athletic Bilbao
14.02.2015 18:00 Real Madryt 2 : 0 Deportivo LC
14.02.2015 16:00 Sevilla 3 : 0 Cordoba CF
13.02.2015 20:45 Almeria 2 : 2 Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2015 20:45 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
08.02.2015 21:00 Athletic Bilbao 2 : 5 FC Barcelona
08.02.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
08.02.2015 17:00 Getafe 2 : 1 Sevilla
08.02.2015 12:00 Cordoba CF 1 : 2 Almeria
07.02.2015 22:00 Sociedad 1 : 1 Celta Vigo
07.02.2015 20:00 Levante 4 : 1 Malaga
07.02.2015 18:00 Villarreal 2 : 0 Granada CF
07.02.2015 16:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Madryt
06.02.2015 20:45 Deportivo LC 2 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.02.2015 20:45 Malaga 1 : 0 Valencia
01.02.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 19:00 Sevilla 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 17:00 Almeria 1 : 0 Getafe
01.02.2015 12:00 Levante 0 : 2 Athletic Bilbao
31.01.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 0 Cordoba CF
31.01.2015 20:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
31.01.2015 18:00 Eibar 1 : 3 Atletico Madryt
31.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 Sociedad
30.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 1 : 2 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Celta Vigo
25.01.2015 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
25.01.2015 19:00 Espanyol 3 : 0 Almeria
25.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Malaga
25.01.2015 12:00 Deportivo LC 2 : 2 Granada CF
24.01.2015 22:00 Villarreal 1 : 0 Levante
24.01.2015 22:00 Sociedad 1 : 0 Eibar
24.01.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 1 Rayo Vallecano
24.01.2015 18:00 Elche CF 0 : 6 FC Barcelona
24.01.2015 16:00 Cordoba CF 1 : 2 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.01.2015 21:00 Elche CF 1 : 0 Levante
18.01.2015 21:00 Sevilla 2 : 0 Malaga
18.01.2015 19:00 Deportivo LC 0 : 4 FC Barcelona
18.01.2015 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Granada CF
18.01.2015 12:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
17.01.2015 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
17.01.2015 20:00 Villarreal 2 : 0 Athletic Bilbao
17.01.2015 18:00 Valencia 3 : 2 Almeria
17.01.2015 16:00 Sociedad 0 : 1 Rayo Vallecano
16.01.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 0 : 1 Cordoba CF
11.01.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 1 Atletico Madryt
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Elche CF
11.01.2015 12:00 Almeria 0 : 2 Sevilla
10.01.2015 22:00 Eibar 2 : 1 Getafe
10.01.2015 18:00 Malaga 1 : 1 Villarreal
10.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Espanyol
09.01.2015 20:45 Levante 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.01.2015 20:45 Cordoba CF 2 : 0 Granada CF
04.01.2015 21:00 Sociedad 1 : 0 FC Barcelona
04.01.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Eibar
04.01.2015 17:00 Valencia 2 : 1 Real Madryt
04.01.2015 12:00 Getafe 1 : 2 Rayo Vallecano
03.01.2015 22:00 Malaga 1 : 2 Almeria
03.01.2015 22:00 Deportivo LC 1 : 0 Athletic Bilbao
03.01.2015 20:00 Elche CF 2 : 2 Villarreal
03.01.2015 18:00 Sevilla 1 : 0 Celta Vigo
03.01.2015 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:45 Real Madryt 2 : 1 Sevilla
21.12.2014 20:00 Granada CF 1 : 1 Getafe
21.12.2014 20:00 Elche CF 1 : 2 Malaga
21.12.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 4 Atletico Madryt
21.12.2014 12:00 Villarreal 3 : 0 Deportivo LC
20.12.2014 22:00 Rayo Vallecano 1 : 3 Espanyol
20.12.2014 20:00 Eibar 0 : 1 Valencia
20.12.2014 18:00 Levante 1 : 1 Sociedad
20.12.2014 16:00 FC Barcelona 5 : 0 Cordoba CF
19.12.2014 20:45 Celta Vigo 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 0 Elche CF
14.12.2014 21:00 Sociedad 1 : 1 Athletic Bilbao
14.12.2014 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 Villarreal
14.12.2014 17:00 Sevilla 0 : 0 Eibar
14.12.2014 12:00 Espanyol 2 : 1 Granada CF
13.12.2014 22:00 Malaga 1 : 0 Celta Vigo
13.12.2014 20:00 Cordoba CF 0 : 0 Levante
13.12.2014 18:00 Valencia 3 : 0 Rayo Vallecano
13.12.2014 16:00 Getafe 0 : 0 FC Barcelona
12.12.2014 20:45 Almeria 1 : 4 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 19:00 Levante 1 : 1 Getafe
08.12.2014 17:00 Eibar 5 : 2 Almeria
07.12.2014 21:00 Granada CF 1 : 1 Valencia
07.12.2014 19:00 Villarreal 4 : 0 Sociedad
07.12.2014 17:00 FC Barcelona 5 : 1 Espanyol
07.12.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
06.12.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 1 Malaga
06.12.2014 20:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
06.12.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Cordoba CF
06.12.2014 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 20:45 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
30.11.2014 21:00 Valencia 0 : 1 FC Barcelona
30.11.2014 19:00 Cordoba CF 0 : 2 Villarreal
30.11.2014 17:00 Sevilla 5 : 1 Granada CF
30.11.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Deportivo LC
29.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 1 Eibar
29.11.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Real Madryt
29.11.2014 18:00 Espanyol 2 : 1 Levante
29.11.2014 16:00 Getafe 1 : 2 Athletic Bilbao
28.11.2014 20:45 Real Sociedad 3 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Granada CF 0 : 0 Almeria
23.11.2014 21:00 Villarreal 2 : 1 Getafe
23.11.2014 19:00 Elche CF 2 : 2 Cordoba CF
23.11.2014 17:00 Levante 2 : 1 Valencia
23.11.2014 12:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Celta Vigo
22.11.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.11.2014 20:00 FC Barcelona 5 : 1 Sevilla
22.11.2014 18:00 Eibar 0 : 4 Real Madryt
22.11.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Malaga
21.11.2014 20:45 Athletic Bilbao 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 21:00 Real Sociedad 2 : 1 Atletico Madryt
09.11.2014 19:00 Valencia 0 : 0 Athletic Bilbao
09.11.2014 17:00 Espanyol 1 : 1 Villarreal
09.11.2014 12:00 Sevilla 1 : 1 Levante
08.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Granada CF
08.11.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Eibar
08.11.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Rayo Vallecano
08.11.2014 18:00 Getafe 0 : 0 Elche CF
08.11.2014 16:00 Almeria 1 : 2 FC Barcelona
07.11.2014 20:45 Cordoba CF 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 38 110-21 94
2. Real Madryt 38 118-38 92
3. Atletico Madryt 38 67-29 78
4. Valencia 38 70-32 77
5. Sevilla 38 71-45 76
6. Villarreal 38 48-37 60
7. Athletic Bilbao 38 42-41 55
8. Celta Vigo 38 47-44 51
9. Malaga 38 42-48 50
10. Espanyol 38 47-51 49
11. Rayo Vallecano 38 46-68 49
12. Real Sociedad 38 44-51 46
13. Elche CF 38 35-62 41
14. Levante 38 34-67 37
15. Getafe 38 33-64 37
16. Deportivo LC 38 35-60 35
17. Granada CF 38 29-64 35
18. Eibar 38 34-55 35
19. Almeria 38 35-64 32
20. Cordoba CF 38 22-68 20

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 20:45 Sampdoria 2 : 2 Parma
31.05.2015 20:45 AS Roma 1 : 2 Palermo
31.05.2015 20:45 Inter Mediolan 4 : 3 Empoli
31.05.2015 20:45 Torino 5 : 0 Cesena
31.05.2015 20:45 Sassuolo 3 : 1 Genoa
31.05.2015 20:45 Fiorentina 3 : 0 Chievo Werona
31.05.2015 20:45 Napoli 2 : 4 Lazio Rzym
31.05.2015 18:00 Cagliari 4 : 3 Udinese
30.05.2015 20:45 Atalanta 1 : 3 AC Milan
30.05.2015 18:00 Verona 2 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Lazio Rzym 1 : 2 AS Roma
24.05.2015 20:45 AC Milan 3 : 0 Torino
24.05.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Atalanta
24.05.2015 15:00 Cesena 0 : 1 Cagliari
24.05.2015 15:00 Udinese 0 : 1 Sassuolo
24.05.2015 15:00 Palermo 2 : 3 Fiorentina
24.05.2015 15:00 Parma 2 : 2 Verona
24.05.2015 12:30 Empoli 1 : 1 Sampdoria
23.05.2015 20:45 Genoa 3 : 2 Inter Mediolan
23.05.2015 18:00 Juventus Turyn 3 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 Napoli 3 : 2 Cesena
18.05.2015 19:00 Fiorentina 3 : 0 Parma
17.05.2015 20:45 AS Roma 2 : 1 Udinese
17.05.2015 15:00 Cagliari 0 : 1 Palermo
17.05.2015 15:00 Atalanta 1 : 4 Genoa
17.05.2015 15:00 Torino 2 : 0 Chievo Werona
17.05.2015 15:00 Verona 2 : 1 Empoli
17.05.2015 12:30 Sassuolo 3 : 2 AC Milan
16.05.2015 20:45 Sampdoria 0 : 1 Lazio Rzym
16.05.2015 18:00 Inter Mediolan 1 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 20:45 Genoa 5 : 1 Torino
10.05.2015 20:45 Lazio Rzym 1 : 2 Inter Mediolan
10.05.2015 18:00 Parma 2 : 2 Napoli
10.05.2015 18:00 Empoli 2 : 3 Fiorentina
10.05.2015 15:00 Cesena 2 : 3 Sassuolo
10.05.2015 15:00 Palermo 2 : 3 Atalanta
10.05.2015 15:00 Udinese 1 : 4 Sampdoria
10.05.2015 12:30 Chievo Werona 2 : 2 Verona
09.05.2015 20:45 AC Milan 2 : 1 AS Roma
09.05.2015 18:00 Juventus Turyn 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2015 15:00 Torino 0 : 1 Empoli
04.05.2015 20:45 Cagliari 4 : 0 Parma
03.05.2015 20:45 Napoli 3 : 0 AC Milan
03.05.2015 15:00 Fiorentina 3 : 1 Cesena
03.05.2015 15:00 Atalanta 1 : 1 Lazio Rzym
03.05.2015 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Chievo Werona
03.05.2015 15:00 Verona 0 : 1 Udinese
03.05.2015 12:30 AS Roma 2 : 0 Genoa
02.05.2015 20:45 Sassuolo 0 : 0 Palermo
02.05.2015 18:00 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.04.2015 20:45 Empoli 4 : 2 Napoli
29.04.2015 20:45 Sampdoria 1 : 1 Verona
29.04.2015 20:45 Chievo Werona 1 : 0 Cagliari
29.04.2015 20:45 Cesena 2 : 2 Atalanta
29.04.2015 20:45 Palermo 2 : 2 Torino
29.04.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 Fiorentina
29.04.2015 20:45 Sassuolo 0 : 3 AS Roma
29.04.2015 20:45 AC Milan 1 : 3 Genoa
29.04.2015 20:45 Lazio Rzym 4 : 0 Parma
28.04.2015 20:45 Udinese 1 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 20:45 Napoli 4 : 2 Sampdoria
26.04.2015 18:00 Fiorentina 1 : 3 Cagliari
26.04.2015 15:00 Lazio Rzym 1 : 1 Chievo Werona
26.04.2015 15:00 Parma 1 : 1 Palermo
26.04.2015 15:00 Torino 2 : 1 Juventus Turyn
26.04.2015 15:00 Genoa 3 : 1 Cesena
26.04.2015 15:00 Verona 3 : 2 Sassuolo
26.04.2015 12:30 Atalanta 2 : 2 Empoli
25.04.2015 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 AS Roma
25.04.2015 18:00 Udinese - : - AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 20:45 Fiorentina 0 : 0 Verona
19.04.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 AC Milan
19.04.2015 18:00 Cagliari 0 : 3 Napoli
19.04.2015 15:00 AS Roma 1 : 1 Atalanta
19.04.2015 15:00 Empoli 2 : 2 Parma
19.04.2015 15:00 Palermo 2 : 1 Genoa
19.04.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Udinese
19.04.2015 12:30 Sassuolo 1 : 1 Torino
18.04.2015 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Lazio Rzym
18.04.2015 18:00 Sampdoria 0 : 0 Cesena
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 20:45 AC Milan 1 : 1 Sampdoria
12.04.2015 15:00 Atalanta 2 : 1 Sassuolo
12.04.2015 15:00 Lazio Rzym 4 : 0 Empoli
12.04.2015 15:00 Napoli 3 : 0 Fiorentina
12.04.2015 15:00 Torino 1 : 1 AS Roma
12.04.2015 15:00 Udinese 1 : 3 Palermo
12.04.2015 12:30 Cesena 0 : 1 Chievo Werona
11.04.2015 20:45 Verona 0 : 3 Inter Mediolan
11.04.2015 18:00 Genoa 2 : 0 Cagliari
11.04.2015 18:00 Parma 1 : 0 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.04.2015 21:00 Juventus Turyn 2 : 0 Empoli
04.04.2015 18:30 Fiorentina 2 : 0 Sampdoria
04.04.2015 15:00 Verona 3 : 3 Cesena
04.04.2015 15:00 Cagliari 1 : 3 Lazio Rzym
04.04.2015 15:00 Atalanta 1 : 2 Torino
04.04.2015 15:00 Genoa 1 : 1 Udinese
04.04.2015 15:00 Sassuolo 1 : 0 Chievo Werona
04.04.2015 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Parma
04.04.2015 15:00 Palermo 1 : 2 AC Milan
04.04.2015 12:30 AS Roma 1 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 20:45 Sampdoria 1 : 0 Inter Mediolan
22.03.2015 20:45 Parma 0 : 2 Torino
22.03.2015 20:45 Napoli 1 : 1 Atalanta
22.03.2015 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Hellas Werona
22.03.2015 20:45 Cesena 0 : 1 AS Roma
22.03.2015 20:45 Udinese 2 : 2 Fiorentina
22.03.2015 15:00 Juventus Turyn 1 : 0 Genoa
22.03.2015 12:30 Empoli 3 : 1 Sassuolo
21.03.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
21.03.2015 18:00 Chievo Werona 1 : 0 Palermo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 21:00 AS Roma 0 : 2 Sampdoria
16.03.2015 19:00 Fiorentina 2 : 1 AC Milan
16.03.2015 19:00 Torino 0 : 2 Lazio Rzym
15.03.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Cesena
15.03.2015 18:00 Hellas Werona 2 : 0 Napoli
15.03.2015 15:00 Atalanta 0 : 0 Udinese
15.03.2015 15:00 Sassuolo 4 : 1 Parma
15.03.2015 15:00 Genoa 0 : 2 Chievo Werona
14.03.2015 20:45 Cagliari 1 : 1 Empoli
14.03.2015 18:00 Palermo 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Sassuolo
09.03.2015 19:00 Lazio Rzym 4 : 0 Fiorentina
08.03.2015 20:45 Napoli 2 : 2 Inter Mediolan
08.03.2015 15:00 Parma 0 : 0 Atalanta
08.03.2015 15:00 Udinese 3 : 2 Torino
08.03.2015 15:00 Empoli 1 : 1 Genoa
08.03.2015 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AS Roma
08.03.2015 12:30 Cesena 0 : 0 Palermo
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 21:00 AS Roma 1 : 1 Juventus Turyn
01.03.2015 18:15 Inter Mediolan 0 : 1 Fiorentina
01.03.2015 15:15 Atalanta 1 : 2 Sampdoria
01.03.2015 15:15 Cesena 1 : 0 Udinese
01.03.2015 15:15 Sassuolo 0 : 3 Lazio Rzym
01.03.2015 15:15 Palermo 0 : 0 Empoli
01.03.2015 12:30 Cagliari 1 : 2 Hellas Werona
28.02.2015 20:45 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 18:30 Parma 1 : 0 Udinese
24.02.2015 18:30 Sampdoria 1 : 1 Genoa
23.02.2015 21:00 Cagliari 1 : 2 Inter Mediolan
23.02.2015 19:00 Napoli 2 : 0 Sassuolo
22.02.2015 20:45 Fiorentina 1 : 1 Torino
22.02.2015 15:00 AC Milan 2 : 0 Cesena
22.02.2015 15:00 Lazio Rzym 2 : 1 Palermo
22.02.2015 15:00 Empoli 3 : 0 Chievo Werona
22.02.2015 15:00 Hellas Werona 1 : 1 AS Roma
20.02.2015 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 20:45 Cesena 2 : 2 Juventus Turyn
15.02.2015 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Sampdoria
15.02.2015 15:00 Torino 1 : 1 Cagliari
15.02.2015 15:00 Genoa 5 : 2 Hellas Werona
15.02.2015 15:00 Atalanta 1 : 4 Inter Mediolan
15.02.2015 15:00 AS Roma 0 : 0 Parma
15.02.2015 15:00 Udinese 0 : 1 Lazio Rzym
15.02.2015 12:30 AC Milan 1 : 1 Empoli
14.02.2015 20:45 Palermo 3 : 1 Napoli
14.02.2015 18:00 Sassuolo 1 : 3 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 18:00 Hellas Werona 1 : 3 Torino
11.02.2015 15:00 Parma 0 : 1 Chievo Werona
09.02.2015 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Genoa
08.02.2015 20:45 Inter Mediolan 3 : 0 Palermo
08.02.2015 15:00 Sampdoria 1 : 1 Sassuolo
08.02.2015 15:00 Napoli 3 : 1 Udinese
08.02.2015 15:00 Cagliari 1 : 2 AS Roma
08.02.2015 15:00 Empoli 2 : 0 Cesena
08.02.2015 12:30 Fiorentina 3 : 2 Atalanta
07.02.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 15:00 Torino 5 : 1 Sampdoria
01.03.2015 15:00 Palermo 2 : 1 Hellas Werona
01.03.2015 15:00 Udinese 0 : 0 Juventus Turyn
01.03.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Napoli
01.03.2015 12:30 Sassuolo 3 : 1 Inter Mediolan
01.02.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Parma
01.02.2015 15:00 Cesena 2 : 1 Lazio Rzym
01.02.2015 15:00 Atalanta 2 : 1 Cagliari
31.01.2015 20:45 AS Roma 1 : 1 Empoli
31.01.2015 18:00 Genoa 1 : 1 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 21:00 Sampdoria 1 : 1 Napoli
30.11.2014 20:45 AS Roma 4 : 2 Inter Mediolan
30.11.2014 18:00 Juventus Turyn 2 : 1 Torino
30.11.2014 15:00 AC Milan 2 : 0 Udinese
30.11.2014 15:00 Cagliari 0 : 4 Fiorentina
30.11.2014 15:00 Cesena 0 : 3 Genoa
30.11.2014 15:00 Empoli 0 : 0 Atalanta
30.11.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Parma
29.11.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 0 Lazio Rzym
29.11.2014 18:00 Sassuolo 2 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Palermo
23.11.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Inter Mediolan
23.11.2014 15:00 Cesena 1 : 1 Sampdoria
23.11.2014 15:00 Napoli 3 : 3 Cagliari
23.11.2014 15:00 Parma 0 : 2 Empoli
23.11.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Chievo Werona
23.11.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 2 Fiorentina
23.11.2014 12:30 Torino 0 : 1 Sassuolo
22.11.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 3 Juventus Turyn
22.11.2014 18:00 Atalanta 1 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Torino
09.11.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Hellas Werona
09.11.2014 18:00 Fiorentina 0 : 1 Napoli
09.11.2014 15:30 Chievo Werona 2 : 1 Cesena
09.11.2014 15:00 Empoli 2 : 1 Lazio Rzym
09.11.2014 15:00 Juventus Turyn 7 : 0 Parma
09.11.2014 15:00 Palermo 1 : 1 Udinese
09.11.2014 12:30 Cagliari 1 : 1 Genoa
08.11.2014 20:45 Sampdoria 2 : 2 AC Milan
08.11.2014 18:00 Sassuolo 0 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym 4 : 2 Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena 1 : 1 Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Palermo
02.11.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Sassuolo
02.11.2014 15:00 Sampdoria 3 : 1 Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino 0 : 0 Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese 2 : 4 Genoa
01.11.2014 20:45 Parma 2 : 0 Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli 0 : 2 Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli 2 : 0 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 38 72-24 87
2. AS Roma 38 54-31 70
3. Lazio Rzym 38 71-38 69
4. Fiorentina 38 61-46 64
5. Napoli 38 70-54 63
6. Genoa 38 62-47 59
7. Sampdoria 38 48-42 56
8. Inter Mediolan 38 59-48 55
9. Torino 38 48-45 54
10. AC Milan 38 56-50 52
11. Palermo 38 53-55 49
12. Sassuolo 38 49-57 49
13. Hellas Werona 38 49-65 46
14. Chievo Werona 38 28-41 43
15. Empoli 38 46-52 42
16. Udinese 38 43-56 41
17. Atalanta 38 38-57 37
18. Cagliari 38 48-68 34
19. Cesena 28 36-73 24
20. Parma 38 33-75 19

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Zwycięzca
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
wygrana Artura Szpilki
27.09.14
Krzysztof Włodarczyk -
Grigorij Drozd
wygrana Grigorija Drozda
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Zwycięzca
KSW 29
06.12.14
Mariusz Pudzianowski -
Paweł Nastula
Wygrana M. Pudzianowskiego
06.12.14
Piotr Strus -
Jay Silva
Remis

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
26.01.15 07:00 A. Radwańska V. Williams
24.01.15 07:00 J. Janowicz F. Lopez
24.01.15 07:00 A. Radwańska V. Lepchenko
22.01.15 07:00 J. Janowicz G. Monfils
22.01.15 07:00 A. Radwańska J. Larsson
  • 21.07.2014, godz. 10:41 / aktualizacja 13.08.2014 godz. 10:45
    To prawdopodobnie jedna z najbardziej absurdalnych i zuchwałych kradzieży ostatnich lat. Kiedy Niemcy wciąż świętowali wywalczenie mistrzostwa świata, kilku złodziei ukradło 300 000 litrów piwa! Co ciekawe, przez cztery dni nikt się nawet nie zorientował.
  • 21.07.2014, godz. 09:00 / aktualizacja 21.07.2014 godz. 13:43
    Niemieccy piłkarze są posiadaczami Pucharu Świata zaledwie od kilku dni, a już zdążyli go zepsuć. Trofeum uszkodzili podczas fetowania zwycięstwa po finałowym meczu z Argentyną (1:0).
  • 20.07.2014, godz. 20:21 / aktualizacja 31.07.2014 godz. 11:20
    Korea Północna świętuje. Po rozgromieniu Brazylii 8:1 w finale mistrzostw świata 2014, piłkarze z Azji stali się narodowymi bohaterami. Tak przynajmniej podają tamtejsze serwisy informacyjne. Zobaczcie jak w 90 sekund można ograć cały piłkarski świat, nie wychodząc przy tym z...
  • 19.07.2014, godz. 11:35 / aktualizacja 22.07.2014 godz. 15:41
    Wybór Leo Messiego na najlepszego piłkarza mundialu w Brazyli nie spodobał się kibicom i ekspertom. Teraz atakowana FIFA postanowiła zabrać głos w tej sprawie.
  • 18.07.2014, godz. 17:10 / aktualizacja 18.07.2014 godz. 17:10
    Mundial 2014 za nami, więc nadszedł czas na wybór najlepszej jedenastki tego turnieju. W sumie wytypowaliśmy 42 kandydatów, których uszeregowaliśmy pozycjami. Teraz Wy wskażcie najlepszych. Jedenastu z nich utworzy dream team MŚ 2014, ustawiony w systemie 1-4-3-3. Głosujcie!
  • 18.07.2014, godz. 10:49 / aktualizacja 18.07.2014 godz. 10:50
    Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... Selekcjoner reprezentacji Vicente del Bosque najwyraźniej uznał, że to jeszcze nie jest ten moment, kiedy wypadałoby się pożegnać. Teraz będzie chciał odbudować kadrę po nieudanym mundialu w Brazylii.
  • 17.07.2014, godz. 21:12 / aktualizacja 17.07.2014 godz. 22:51
    Brazylijska firma Pluri Consultoria opublikowała listę 50 najbardziej wartościowych graczy, którzy brali udział w rozgrywanych niedawno mistrzostwach świata. Jej eksperci porównali ceny zawodników sprzed rozpoczęcia turnieju z tymi po jego zakończeniu.
  • 17.07.2014, godz. 17:30 / aktualizacja 19.07.2014 godz. 01:01
    - Dziesięć lat czekałem na taki sukces. W życiu prywatnym najszczęśliwszym momentem były dla mnie narodziny syna, a w zawodowym zdobycie mistrzostwa świata. Nie da się słowami wyrazić tego, co człowiek wtedy czuje - powiedział nam Lukas Podolski (29 l.), który wciąż świętuje...
  • 17.07.2014, godz. 11:37 / aktualizacja 18.07.2014 godz. 11:42
    Mistrzowie świata Niemcy, podczas fety w Berlinie, nieco przesadzili ze świętowaniem. Sześciu piłkarzy wykonało taniec, który powzechnie uznano za obraźliwy i rasitowski. W Internecie i mediach trwa burza.
  • 17.07.2014, godz. 10:17 / aktualizacja 17.07.2014 godz. 10:18
    Jak wygląda praca komentatora sportowego? Można się o tym przekonać oglądając w akcji Dariusza Szpakowskiego! Kamery towarzyszyły mu podczas pierwszej połowy meczu Niemcy - Argentyna w finale mistrzostw świata 2014. Musicie to zobaczyć!