SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Awantura w Borussii Dortmund. Piłkarze skoczyli sobie do gardeł [WIDEO]

Awantura w Borussii Dortmund. Piłkarze skoczyli sobie do gardeł [WIDEO]

02.08.2017, godz. 12:42
Borussia Dortmund, trening
Trening Borussii Dortmund. foto: EAST NEWS

Nerwowo zakończył się jeden z treningów Borussii Dortmund, która przygotowuje się do nowego sezonu Bundesligi. Podczas zajęć ostre spięcie zaliczyli Ousmane Dembele i Roman Burki, którzy skoczyli sobie do gardeł. Obu krewkich zawodników musieli rozdzielać inni piłkarze, którzy tym samym zapobiegli rękoczynom.

Kłótnie i spięcia na treningach to nic nowego i nadzwyczajnego. Piłkarze walczą o to, żeby przypaść do gustu trenerowi, dlatego też na zajęciach dają z siebie wszystko. Co czasem może generować różne konflikty, o czym przekonali się ostatnio zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego Borussii Dortmund.

Ekipa BVB pod wodzą nowego trenera Petera Bosza przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu Bundesligi. Motywacja w drużynie jest podwójna. Każdy z graczy chciałby z jak najlepszej strony pokazać się szkoleniowcowi, który dopiero poznaje swoich podopiecznych, ale poza celem indywidualnym ważny jest też ten zespołowy, bo Borussia chce po kilku latach odebrać Bayernowi Monachium mistrzostwo Niemiec.

Chęci są ogromne, dlatego też żaden z piłkarzy nie odpuszcza. I to było przyczyną spięcia, do jakiego doszło podczas jednego z ostatnich treningów BVB. W pewnym momencie ostra dyskusja wywiązała się między Ousmanem Dembele a Romanem Burkim. Wymiana zdań szybko przerodziła się w kłótnię i zawodnicy skoczyli sobie do gardeł. Gdyby nie interwencja kolegów z zespołu mogło się nawet skończyć rękoczynami! Jak donoszą media konflikt został jednak szybko zażegnany i nie wpłynął negatywnie na atmosferę w drużynie.

Kuba Błaszczykowski zmieni klub? Pojawiła się oferta z Hiszpanii

Gwiazdor Bayernu zdradzał żonę z SEKSOWNĄ Rosjanką! [ZDJĘCIA]

Wspaniały gest Borussii. Klub sfinansuje studia poważnie kontuzjowanego piłkarza

Źródło: X-NEWS
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: