SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Bayern Monachium zmienił herb. Zauważycie różnicę?

Bayern Monachium zmienił herb. Zauważycie różnicę?

17.06.2017, godz. 11:46
Jerome Boateng, Robert Lewandowski, Bayern Monachium
foto: EAST NEWS

Bayern Monachium to jeden z największych klubów na świecie. Mistrzowie Niemiec mają masę fanów nie tylko w swoim kraju. Spotkania Bawarczyków cieszą się ogromnym zainteresowanie również na innych kontynentach. Na nich trwa również walka między wszystkimi wielkimi klubami o wpływy do klubowych kas. W związku z tym władze Bayernu postanowiły zmienić herb klubu. Kibice mogą być zaskoczeni!

Nie jest tajemnicą, że europejskie kluby walczą ostatnio przede wszystkim o wpływy w Azji. To na tym kontynencie mają do zgarnięcia największe pieniądze. Wie o tym także Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec starają się jak mogą, by kibice na wschodzie kupowali mnóstwo pamiątek. Normą jest zmiana wzoru koszulek co sezon, ale Bawarczycy poszli o krok dalej. Przed kolejnym sezonem władze klubu postanowiły zmienić herb. Zagorzali fani Bayernu mogą być tą decyzją, a szczególnie jej efektem, dość zaskoczeni.

Na pierwszy rzut oka... nie zmieniło się nic. Dopiero jeśli spojrzymy uważniej, to zobaczymy kosmetyczne zmiany. Zmieniono odcienie kolorów na ciemniejsze, a niektóre litery mają bardziej widoczne wierzchołki. Szefowie klubu, w którym występuje Robert Lewandowski, tłumaczyli, że chodzi o umocnienie marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Nikt nie dodał jednak, że zmienią się projekty wszystkich pamiątek i najbardziej zagorzali fani muszą wymienić swoje kubeczki, czapeczki, a nawet ręczniki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: