SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Bogusław Leśnodorski: Aleksandar Prijović już nie zagra w Legii [ZDJĘCIA]

Bogusław Leśnodorski: Aleksandar Prijović już nie zagra w Legii [ZDJĘCIA]

13.01.2017, godz. 16:44
Aleksandar Prijović
Aleksandar Prijović foto:

Aleksandar Prijović (27 l.) dopiął swego. Jak zapowiadał w "Super Expressie", jeszcze tej zimy odejdzie z Legii Warszawa, myślami jest już w Chinach. - Prowadzimy rozmowy w sprawie Aleksa nie tylko z Chińczykami, ale również z klubami ze wschodu i południa Europy. Najpóźniej do końca miesiąca transfer Prijovicia powinien być sfinalizowany - ujawnia nam prezes Legii Bogusław Leśnodorski (41 l.)

Na razie Legia wyjechała na zgrupowanie do Hiszpanii bez Prijovicia. Piłkarz czeka na wieści w Szwajcarii, gdzie leczy grypę i przechodzi rehabilitację po złamaniu obojczyka. Do Hiszpanii nie pojechał również Steeven Langil (29 l.), który zasłynął tylko tym, że umieszczał w internecie swoje zdjęcia z suto zakrapianych imprez. - Oczekuję, że również w jego przypadku zamkniemy temat do końca miesiąca - mówi nam prezes Legii.

Nie ma za to żadnych konkretnych ofert dla Michała Pazdana (29 l.). - I wcale ich nie oczekujemy. Chcemy, żeby Michał dalej grał w Legii - podkreśla Leśnodorski.

Do Legii wciąż zgłaszają się menedżerowie proponujący usługi swoich piłkarzy, ale mistrzowie Polski po zakontraktowaniu Chukwu, Nagy'ego i Jędrzejczyka zwolnili tempo swoich działań na rynku transferowym.

- Być może tej zimy ktoś jeszcze do nas dojdzie, ale na pewno nie w najbliższych dniach - mówi Bogusław Leśnodorski i przy okazji dementuje plotki, że do Legii trafi serbski napastnik Lokomotivu Moskwa - Petar Skuletić (27 l.).

autor: Piotr Dobrowolski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: