SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo przed sądem: Pani prokurator. Ale ja skończyłem tylko sześć klas!

Cristiano Ronaldo przed sądem: Pani prokurator. Ale ja skończyłem tylko sześć klas!

07.08.2017, godz. 02:00
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo (32 l.) zeznając w hiszpańskim sądzie w związku z zarzutami o popełnienie przestępstw podatkowych, wyznał, że... tęskni za Anglią i chce tam wrócić. Słowa portugalskiego gwiazdora wywołały burzę w wyspiarskich mediach, które znów biją w tarabany, wieszcząc sensacyjny powrót CR7 do Manchesteru United. Na tym nie koniec. Portugalczyk przekonując panią prokurator, że jest niewinny, zasłaniał się brakiem wykształcenia. - Skończyłem tylko sześć klas - mówił.

- Zawsze płaciłem podatki. W Anglii nigdy nie miałem takich problemów jak tutaj. Dlatego chcę tam wrócić - powiedział w sądzie Ronaldo, który broni się przed zarzutami o popełnienie przestępstw podatkowych na kwotę aż 14,7 mln euro.

Hiszpańskie media ujawniły właśnie szczegóły zeznań Portugalczyka w sądzie. CR7 dość zabawnie próbował przekonać panią prokurator, że cała sprawa to jedno wielkie nieporozumienie.

- Patrzę pani w oczy i nie kłamię. Zapłaciłem cały podatek i nie wiem, co ja tutaj robię. Wielu rzeczy z tego wszystkiego nie rozumiem. Skończyłem tylko sześć klas w szkole i jedyną rzeczą, na której się dobrze znam, jest gra w piłkę. Jeśli moi doradcy mówią "Cris, wszystko jest w porządku", to ja im wierzę - tłumaczył się Ronaldo.

Czy CR7 rzeczywiście zamierza odejść z Realu Madryt i wrócić do Premier League? Od początku afery z podatkami stosuje szantaż emocjonalny, dając do zrozumienia, że czuje się skrzywdzony i dlatego ma już dość gry w hiszpańskiej lidze.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: