FC Barcelona - Real Madryt, Sergio Ramos

Real Madryt - Deportivo Alaves NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE

2017-04-02 18:37

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz Real Madryt - Deportivo Alaves. Sprawdź, czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z tego spotkania. "Królewscy" w niedzielę zrobią wszystko, by utrzymać przewagę w tabeli nad FC Barcelona. Muszą więc pokonać na własnym stadionie ligowego przeciętniaka. Sprawdź, gdzie w TV obejrzeć mecz Real - Alaves.

Mecz Real Madryt - Deportivo Alaves ma tylko jednego faworyta i są nim gospodarze. Ekipa z Estadio Santiago Bernabeu wygrała trzy kolejne spotkania Primera Division i przewodzi tabeli ligi hiszpańskiej. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a mają na koncie sześćdziesiąt pięć punktów i wyprzedzają FC Barcelona o dwa "oczka". Co więcej, zespół ze stolicy rozegrał dotąd jedno spotkanie mniej niż "Duma Katalonii".

W niedzielę formę Realu po przerwie reprezentacyjnej sprawdzi Deportivo Alaves. To drużyna, która jest ligowym przeciętniakiem. Dotąd Alaves zgromadziło na swoim koncie czterdzieści punktów, co daje tej ekipie dziesiąte miejsce - w połowie ligowej stawki.

Mecz Real Madryt - Deportivo Alaves odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia. Początek spotkania na Estadio Santiago Bernabeu w stolicy Hiszpanii zaplanowano na godzinę 16:15. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eleven Sports. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Real - Alaves.