Carlo Ancelotti

Wpadka Realu Madryt! Wygwizdany Carlo Ancelotti

2015-03-02 15:04

Real Madryt w spotkaniu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga zaledwie zremisował przed własną publicznością z Villarreal 1:1. Z wyniku niezadowoleni byli kibice, którzy wygwizdali trenera Carlo Ancelottiego. Piłkarze ze stolicy Hiszpanii mają w ligowej tabeli zaledwie dwa punkty przewagi nad Barceloną.

To miał być dla Realu łatwy i przyjemny mecz. Rywale wyszli na Santiago Bernabeu rezerwowym składem, oszczędzając siły na rywalizację w Pucharze Hiszpanii i Lidze Europejskiej. "Królewscy" mimo tego nie potrafili ich ograć. Zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań, za co oberwało się ich trenerowi. Kibice wygwizdali Ancelottiego, gdy ten zdjął z boiska Isco, wprowadzając Asiera Illarramendiego.

Więcej kartek niż celnych strzałów, Sevilla i Atletico Madryt na remis

Jedyną bramkę dla Realu zdobył w 51. minucie z rzutu karnego Cristiano Ronaldo. Do wyrównania doprowadził kilkanaście minut później Gerard Moreno.

Ekipa z Santiago Bernabeu utrzymała się na pozycji lidera tabeli. Ma dwa punkty przewagi nad Barceloną. Trzecie Atletico traci do "Królewskich" siedem "oczek".

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!