SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Wściekli pseudokibice Valencii zaatakowali piłkarzy! [WIDEO]

Wściekli pseudokibice Valencii zaatakowali piłkarzy! [WIDEO]

12.12.2016, godz. 18:11
Valencia
Valencia foto: EAST NEWS

Prawdziwe chwile grozy przeżyli piłkarze hiszpańskiej Valencii, którzy w tym sezonie Primera Division spisują się poniżej oczekiwań. Pseudokibice po kolejnej porażce nie wytrzymali i czekali na zawodników, wracających z wyjazdowego spotkania z Realem Sociedad. W ośroku treningowym zniszczyli samochody piłkarzy oraz zaatakowali autokar ze sportowcami w środku.

Valencia w sobotę doznała kolejnej porażki w Primera Division. Tym razem na wyjeździe "Nietoperze" przegrały z Realem Sociedad 2:3. Niepowodzenie sprawiło, że zespół pogrążył się w kryzysie i zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej, a w dwunastu kolejkach zgromadził na koncie zaledwie dwanaście punktów. Takiej postawy piłkarzy zrozumieć nie mogą kibice, a wielu z nich postanowiło uciec się do najbardziej radykalnych środków. Grupa chuliganów w sobotę wieczorem oczekiwała na piłkarzy w ośrodku treningowym w Paternie.

Gdy autokar pojawił się w okolicy pseudokibice zaczęli chwytać wszystko, co mieli pod ręką i obrzucili pojazd. Oprócz tego zniszczone zostały samochody piłkarzy Valencii zaparkowane przy obiektach. Zawodnicy wydostali się dopiero przy eskorcie policji, a towarzyszyły temu obraźliwe okrzyki. W niedzielę klub odciął się od karygodnego zachowania fanów i zapowiedział pomoc służbom w identyfikacji najbardziej krewkich chuliganów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: