SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Polska zagra bez Milika i Zielińskiego na mistrzostwach Europy U-21?!

Polska zagra bez Milika i Zielińskiego na mistrzostwach Europy U-21?!

16.03.2017, godz. 19:32
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mieli być gwiazdami młodzieżowej reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy U-21, ale być może nie wezmą udziału w tej imprezie! Dlaczego? Wszystko przez trenera Napoli, który zdaniem włoskich mediów chce, aby jego asy odpoczęły po ciężkim sezonie.

Młodzieżowe ME zostaną rozegrane w Polsce, w drugiej połowie czerwca 2017 roku. Biało-czerwoni przez wielu są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa, a to dlatego, że rocznikowo, na turniej załapały się nasze dwie gwiazdy Napoli - Milik i Zieliński. Sami piłkarze już wcześniej mówili, że chętnie pomogą kolegom z kadry U-21. Przeszkodą może okazać się Maurizio Sarri - trener ekipy z Neapolu.

Jak donoszą dziennikarze "La Repubblica", Sarri nie chce wysyłać Polaków na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Pragnie, aby latem dobrze odpoczęli i byli gotowi na kolejny sezon. W poprzednie wakacje duet Milik-Zieliński nie miał wolnego, bo grał na Euro 2016. Trener Napoli także uważa na zdrowie polskiego napastnika, który niedawno wrócił do gry po poważnym urazie kolana. Nie chce go zbytnio eksploatować.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: