SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Kamil Grosicki ZGASIŁ Sławomira Peszkę. "Po jedzeniu pije się wodę, a nie..."

Kamil Grosicki ZGASIŁ Sławomira Peszkę. "Po jedzeniu pije się wodę, a nie..."

22.01.2017, godz. 22:03
Kamil Grosicki, Sławomir Peszko
foto: Instagram

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko to świetni koledzy. Na każdym zgrupowaniu reprezentacji Polski panowie mieszkają w jednym pokoju. Wielokrotnie udowadniali, że razem potrafią zbudować atmosferę w zespole Adama Nawałki. Tym razem "Peszkin" probował na Instagramie zakpić z "Grosika", ale riposta tego drugiego okazał się nokautująca!

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko wśród polskich kibiców postrzegani są jako bardzo rozrywkowi piłkarze. Legendą obrosły już ich wojaże z przeszłości, którym często towarzyszył alkohol. Obecnie obaj są wzorem dla młodszych zawodników i, szczególnie "Grosik", stanowią o sile kadry Adama Nawałki. Niedawno hitem Internetu stała się ich konwersacja na Instagramie, gdy kłócili się kto kogo niósł po Barcelonie w trakcie sylwestra.

Wydaje się, że najnowsza riposta Grosickiego przebiła wcześniejszą dyskusję. "TurboGrosik" wrzucił na Instagrama zdjęcie ze śniadania. Widać na nim dość obfity posiłek. Szybko na fotografię zareagował Peszko. "Nic do picia??" - napisał "Peszkin". "Po jedzeniu zawsze pije się wodę, a nie wódę" - błyskawicznie odpowiedział Kamil Grosicki. Tym samym wywołał lawinę śmiechu w Internecie, a Sławomir Peszko ten pojedynek na żarty wyraźnie przegrał! Już nie możemy doczekać się kolejnego starcia...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: