Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: East News/AP Robert Lewandowski

Agent Roberta Lewandowskiego walczy o transfer i wielkie pieniądze dla Polaka. Czeka na niego obłędna pensja!

2021-05-01 18:35

Dość niespodziewanie ruszyła kolejna lawina spekulacji na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Ze słów władz Bayernu i samego zainteresowanego wynika, że nigdzie się on nie wybiera, jednak najnowsze doniesienia europejskich mediów zdają się temu przeczyć. Agent polskiego piłkarza, Pini Zahavi, ponoć mocno pracuje nad tym, aby Lewandowski niedługo opuścił Monachium. To zaś miałoby wiązać się z podpisaniem kontraktu z którymś z innych gigantów, który może zaoferować Polakowi dużo większe pieniądze!

Dużo na temat odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium mówiło się w 2018 roku, gdy nawiązywał on współpracę z Pinim Zahavim. Doświadczony agent miał zadbać o to, aby Polak trafił do Realu Madryt, jednak ostatecznie zdołał wywalczyć jedynie nową umowę z Bayernem Monachium. Teraz, jak donosi hiszpański „AS”, może się to zmienić. Okazuje się jednak, że Polakiem zainteresowany jest nie tylko Real Madryt, ale także m.in. Chelsea oraz Paris Saint-Germain. Z doniesień niemieckich mediów wynika, że przenosząc się do Anglii lub Francji Robert Lewandowski mógłby liczyć na dużą podwyżkę zarobków. Kwota, o której pisze portal Sport1, może przyprawić o zawrót głowy.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Robert Lewandowski blisko opuszczenia Bayernu?

Wydawać by się mogło, że w wieku niespełna 33 lat Robert Lewandowski nie będzie myślał już o przenosinach do innego klubu. W Bayernie Monachium jest największą gwiazdą, liderem i najlepszym strzelcem zespołu, a w minionym sezonie uzupełnił on swoją gablotę o kilka trofeów, po które nigdy wcześniej nie sięgnął, w tym najważniejszy puchar w klubowej piłce – ten za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Paradoksalnie jednak ostatnie sukcesy mogły być impulsem, do myślenia o zmianie.

Robert Lewandowski w Bayernie wygrał praktycznie wszystko, co było do wygrania. W Niemczech „Die Roten” panują od lat, a Polakowi pozostało już tylko bicie kolejnych rekordów. To zaś może sprawiać, że Polak zaczął rozglądać się nad nowymi wyzwaniami. Nowymi bodźcami, które zmotywują go do dalszego rozwoju. Dlatego, jak donoszą media, Pini Zahavi pracuje nad transferem swojego klienta.

Tak wygląda pierwszy raz od 13 lat Lewandowskich. Anna Lewandowska opisała wszystkie szczegóły

Obłędna kwota dla polskiego napastnika

Zdaniem Floriana Plettenberga z portalu Sport1 77-letni agent ma po zakończeniu sezonu spotkać się z władzami Bayernu w sprawie ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego. Co więcej, jest on gotów zgodzić się na transfer nawet za rok. Wszystko dlatego, że wtedy Bayern będzie miał większe szanse na sprowadzenie następcy swojego najlepszego napastnika.

Jak donosi Plettenberg, Robert Lewandowski może liczyć na ofert m.in. z Chelsea czy PSG. Kluby te są gotowe zaczekać na polskiego napastnika, a jego wiek ma nie stanowić problemu – wszystko dlatego, że Polak świetnie prowadzi się i może grać na najwyższym poziomie jeszcze przez kilka sezonów. Przenosiny do Anglii lub Francji miałyby przynieść Lewandowskiemu dużą podwyżkę pensji. Obecnie zarabia on 20-22 mln euro na sezon, a w wyżej wymienionych klubach mógłby otrzymać kontrakt nawet na 30 mln euro!

Duże osłabienie PSG przed ważnym meczem. Kylian Mbappe może nie zagrać przeciwko Manchesterowi City

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze