Pini Zahavi

i

Autor: East News Pini Zahavi to agent Roberta Lewandowskiego

Agent Roberta Lewandowskiego wkurzył się na Bayern. Szybko odparł zarzuty

2022-05-25 17:37

Zamieszanie wokół odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu trwa w najlepsze. Barcelona chce wykupić go z Bayernu, ale mistrzowie Niemiec chcą więcej niż oferowane 32 mln euro. Zły na szefów Die Roten jest Pini Zahavi, agent piłkarza.

– Robert jest dorosłym mężczyzną i wie, czego chce. Z pewnością nie jest tak, że próbuję na niego w wpłynąć. Reprezentuję tylko jego interesy. Jestem w tym biznesie od 40 lat i brałem udział w największych piłkarskich transakcjach na świecie – tłumaczy Zahavi w rozmowie z dziennikiem „Bild”. Menedżer z Izraela odparł zarzuty działaczy Bayernu, którzy uważają, że to on najbardziej zachęca „Lewego” do transferu. Zdaniem szefów Bayernu - Zahavi zeszłego lata miał postępować tak samo z Davidem Alabą, który odszedł z Bayernu do Realu Madryt. - David jest dorosły tak samo jak Robert - powiedział Zahavi.

Brutalna ocena Piotra Zielińskiego. Tak źle nie było od dawna, Polak ofiarą dużej krytyki

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Bawarczycy, choć wydają się na straconej pozycji, nie chcą puścić Lewandowskiego, tłumacząc się kontraktem z Polakiem do 2023. Wiedzą również, że to jedyny moment, gdy mogą „Lewego” sprzedać za dobrą kasę. Dziennikarze dziennika „Marca” uważają, że chodzi o 50 mln.

Całą sprawę skomentował również Karl-Heinz Rummenigge były prezydent Bayernu, obecnie wciąż czuwający przy klubie z Monachium. - Lewandowski jest profesjonalistą w każdym calu. Dlatego, nawet przy obecnych dyskusjach, mam nadzieję, że Robert zostanie w FCB i będzie strzelał bramki także w przyszłym sezonie! Robert nie jest diwą, która prowokuje kłopoty - powiedział w rozmowie z "Bildem".

Legenda reprezentacji Niemiec z bólem o Lewandowskim. Padły mocne słowa, mówi o zerwanym związku

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze