Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Legenda reprezentacji Niemiec z bólem o Lewandowskim. Padły mocne słowa, mówi o zerwanym związku

2022-05-25 16:37

Relacja Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim nie należy do najłatwiejszych i wiele wskazuje na to, że Polak zakończy swoją przygodę z klubem z Allianz Areny. Jak powiedziała legenda reprezentacji Niemiec, Lothar Matthaeus, relacje między Polakiem a klubem nie są za dobre i nawet jeśli kapitan "Biało-Czerwonych" zostanie w drużynie, to relacje między nim a drużyną "Die Roten" nie będą już takie same. Padły gorzkie słowa.

Robert Lewandowski jest coraz bliższy opuszczenia Bayernu, a jego szanse na pozostanie w klubie z Allianz Areny z dnia na dzień zdają się coraz mniejsze. Agent Polaka - Pini Zahavi mówi o końcu współpracy Polaka z Bayernem, a on sam już sam potwierdził, że nie będzie przedłużał umowy. Bayern co prawda chce zachować kapitana reprezentacji Polski u siebie i przymusić go do wypełnienia kontraktu, jednak zdaje się to bardzo mało prawdopodobne. Sytuację między Lewandowskim a monachijczykami podsumowała legenda niemieckiej piłki, Lothar Matthaeus, która w rozmowie ze "Sky Sport" powiedziała, że bardzo jej żal na to, co się stało między Polakiem a Bayernem. Padły mocne słowa.

Reprezentant Polski bliski transferu! Drągowski ma opuścić Fiorentinę, podali kwotę transferu

Matthaeus szczerze o sytuacji z Lewandowskim. Padły gorzkie słowa

Jak powiedział mistrz świata z 1990 roku, bardzo żałuje, że stosunki Lewandowskiego i Bayernu się pogorszyły, gdyż bardzo liczył na to, że Polak zostanie na Allianz Arenie do końca kariery.4

- Szkoda, że sytuacja dotarła do tego punktu. Myślałem, że Lewandowski zakończy karierę w Monachium. Podobna historia miała miejsce dziewięć lat temu, zanim przeniósł się z Dortmundu do Bayernu, ale wtedy nie był mistrzem Niemiec osiem razy z rzędu i dwukrotnie najlepszym piłkarzem świata. Lewandowski ewoluował, lepiej zna się na biznesie i ma innych doradców - mówi były niemiecki piłkarz.

Piotr Żyła przekazał świetną wiadomość. Nie mógł ukryć wielkiej radości, fani już nie mogą się doczekać

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Matthaeus gorzko o relacji Lewandowskiego z Bayernem. Powiedział o zerwanym związku

- Nie wiem, o czym rozmawiali Pini Zahavi z osobami odpowiedzialnymi za Bayern w monachijskiej restauracji. Mnie tam nie było, ale wydarzenia zostały mi przekazane w wiarygodny sposób. Jestem przekonany, że relacje Roberta i FC Bayern nie mogą być takie same, jak przez ostatnie osiem lat, jeśli Lewandowski zostanie w Monachium do 2023 roku. "Lewy" jest ambitny i profesjonalny, ale ostatnio wiele się wydarzyło, co zerwało ten wspaniały związek, ponieważ nie porozmawiano na czas – uważa Matthaeus.

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze