Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Brak zastępcy może zaważyć na przyszłości Roberta Lewandowskiego! Polak pod ścianą

2022-05-18 18:37

Saga z udziałem Roberta Lewandowskiego w roli głównej trwa dalej. Pomimo deklaracji ze strony Polaka, może mieć problem z opuszczeniem Bayernu Monachium tego lata. Prezes Bayernu Monachium - Herbert Hainer będzie chciał, żeby najlepszy napastnik Bundesligi pozostał na Alianz Arena do końca trwania kontraktu.

Po ostatnim meczu kolejki, Robert Lewandowski powiedział, że nie ma zamiaru przedłużać kontraktu z Bayernem Monachium. Tym samym "Bawarczycy", aby zarobić na transferze Polaka muszą go sprzedać tego lata. Wszystko wskazuję na to, że Barcelona jest w stanie zapłacić kwotę, która przekona zarząd "Die Roten". Zdaniem władz monachijskiego klubu będą naciskać na pozostanie "Lewego" na kolejny sezon z powodu braku zastępstwa za Polaka. Herbert Hainer w rozmowie z dziennikiem "Bild" wypowiedział się na temat przyszłości kapitana reprezentacji Polski.

Wyjaśniła się przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Polak rozstał się z klubem, zasiał ziarno niepewności

- Lewandowski strzela wiele goli rok po roku. Dlaczego mielibyśmy go sprzedawać? Nie mamy następcy, bo nie ma takiego piłkarza, który będzie trafiał tak regularnie. Robert ma ważną umowę do końca czerwca 2023 roku i ją wypełni - zaznaczył Hainer. Wszystkie ruchy transferowe Bayernu są zależne od decyzji Polaka. - To od razu zamroziłoby nam sporo pieniędzy na długi czas i nie moglibyśmy inwestować w młodych zawodników. Z drugiej strony chcemy być uczciwi wobec starszych piłkarzy i mówimy, żeby przedłużyli o rok, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, to znów porozmawiamy. Musimy być elastyczni - podsumował prezes Bayernu Monachium.

Była gwiazda Barcelony opowiedziała o wielkich problemach! Argentyńczyk musiał odpuścić, nie chciał ryzykować

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium na ostatni sezon?
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze