Cezary Kucharski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/AP Photo Cezary Kucharski, Robert Lewandowski

Cezary Kucharski ostro zareagował w sprawie Lewandowskiego. Dosadna riposta, dwa zdania wystarczyły

2022-05-25 6:56

Dyskusja na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego zatacza coraz szersze kręgi. Tak naprawdę możliwe odejście Polaka z Bayernu Monachium jest tematem numer jeden w świecie piłki nożnej. Na zamieszanie zareagował również były współpracownik Lewandowskiego, Maik Barthel, który dość ironicznie wypowiedział się o planach piłkarza. Nie musiał jednak długo czekać na ripostę Cezarego Kucharskiego.

Początkowo wydawało się, że całe zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego ponownie jest stworzone po to, aby Polak miał lepszą pozycję negocjacyjną i mógł wymusić na Bayernie Monachium swoje warunki kontraktu. Bo dyskusja dotycząca ewentualnego odejścia napastnika toczyła się również przy okazji wygasania poprzednich kontraktów.

Cezary Kulesza o transferze Roberta Lewandowskiego. Jest mowa o „najbliższych dniach”, wspomniał o menadżerze

Kucharski odpowiedział na zaczepkę. Mocna riposta

Aktualnie sytuacja nabrała zupełnie nowego obrotu, którego wielu mogło się nie spodziewać. Okazuje się bowiem, że Lewandowski faktycznie jest zdecydowany na odejście z ekipy mistrzów Niemiec. Najprawdopodobniej głównym powodem takiej decyzji jest brak rozmów ze strony klubu z zawodnikiem, co przyznał sam napastnik.

Takiej propozycji Piotr Żyła nie mógł się spodziewać! Fanka skoczka poszła po bandzie, tego jeszcze nie było

Po ostatnim meczu w sezonie zdradził, że nie można wykluczyć, iż był to jego ostatni występ w koszulce Bayernu. Gdzie mógłby odejść Lewandowski? Najwięcej wskazuje na FC Barcelona, która miała złożyć już ofertę za kapitana reprezentacji Polski, ale Bayern na razie pozostaje nieugięty. Do całej sytuacji odniósł się były współpracownik zawodnika.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Zaczepiono Lewandowskiego. Kucharski odpowiedział błyskawicznie

Maik Barthel, który wraz z Cezarym Kucharskim prowadził w przeszłości interesy Lewandowskiego, dość ironicznie odniósł się do możliwego przejścia piłkarza do Barcelony. - Przez całe życie chcesz przejść do Realu Madryt, aby prawdopodobnie trafić do Barcelony? Ok - czytamy we wpisie na Twitterze. Barthel odniósł się do wcześniejszych deklaracji Lewandowskiego, który nie krył sympatii do zespołu Królewskich.

Bardzo szybko na wpis Barthela zareagował Cezary Kucharski. - Dokładnie wiesz: Hiszpania była następnym celem po Niemczech. Barcelona z Messim nie potrzebowała numeru 9 - odpowiedział dość mocno były menedżer Lewandowskiego. Okazuje się, że Polak o przeprowadzce do Hiszpanii mógł myśleć już zdecydowanie wcześniej.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze