Czy Robert Lewandowski okaże LITOŚĆ? Ważny mecz dla Polaka

2020-10-30 12:16 PO
Robert Lewandowski
Autor: PAP/EPA Robert Lewandowski

Choć afera taśmowa jak tsunami rozlała się po po polskich mediach, Robert Lewandowski (32 l.) nie ma czasu na rozpamiętywanie sporu z byłym agentem Cezarym Kucharskim (48 l.). „Lewy” we wtorek grał w Lidze Mistrzów, a już w sobotę sprawdzi w Bundeslidze popularne „Kozły”, czyli FC Koln.

Tydzień temu Bawarczycy łatwo rozbili Frankfurt 5:0 (hat-trick „Lewego”), a sobotnie starcie z Kolonią wydaje się, przynajmniej na papierze, jeszcze łatwiejsze. „Kozły” dotychczas uzbierały zaledwie dwa punkty i ugrzęzły w strefie spadkowej. Lewandowski znany jest z tego, że nie ma litości dla słabeuszy, więc możemy mieć nadzieję na kolejną kanonadę Polaka.

SZOKUJĄCY wątek w sprawie szantażu na Lewandowskim! Mocna odpowiedź

Do tej pory Lewandowski strzelił Kolonii 12 goli we wszystkich rozgrywkach. W sobotę będzie z pewnością chciał poprawić strzelecki bilans w tym sezonie, który i tak prezentuje się imponująco. W 5. pierwszych kolejkach Lewandowski strzelił aż 10 goli, co jest najlepszym wynikiem w historii Bundesligi (jest oczywiście liderem klasyfikacji najlepszych strzelców).

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia
Najnowsze