Dorwał piłę mechaniczną i uprawia ziemniaki. Nietypowe wakacje Erlinga Haalanda [ZDJĘCIA]

2020-07-16 15:45 Damian Okła
Erling Haaland, Borussia Dortmund
Autor: East News Erling Haaland

Końcówka przedłużonego sezonu w Bundeslidze była naprawdę napięta. Piłkarze nie mieli chwili dla siebie, ale po zakończeniu rozgrywek mogą wypoczywać do woli. W dość nietypowy sposób jak na zawodnika światowej klasy wakacje spędza Erling Haaland. Norweg wypoczywa w rodzinnych okolicach, gdzie pomaga ojcu w uprawie roli.

Dla Erlinga Haalanda był to bardzo udany sezon. Bardzo szybko zrobił zawrotną karierę i po świetnych występach w Red Bull Salzburg, trafił do Borussii Dortmund. Mimo 19-lat na karku w jego poczynaniach zupełnie nie było widać presji, a bramki zdobywał jak na zawołanie. W sumie we wszystkich meczach na listę strzelców wpisywał się aż 44 razy.

Policja pod domem Roberta Lewandowskiego! Ogłuszające syreny i poważny ALARM

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To w dużej mierze dzięki niemu Borussia bardzo długo była w grze o mistrzostwo Niemiec. Dortmundczycy nie zdołali jednak przełamać hegemonii Bayernu Monachium. Wraz z ostatnim meczem Bundesligi, piłkarze BVB mogli rozjechać się na urlopy, bo Borussia odpadła już z Ligi Mistrzów, która zostanie dokończona w sierpniu. Haaland postanowił wrócić do rodzinnych stron.

Szalony pojedynek Mike'a Tysona POTWIERDZONY! Zmierzy się z olbrzymim, białym potworem

Tam zaangażował się w pomaganie najbliższym. Reprezentant Norwegii opublikował dwa zdjęcia, na których widzimy go w zupełnie innym wydaniu. Na pierwszym trzyma w rękach piłę mechaniczną i stoi między dwoma ściętymi drzewami. Na drugim natomiast siedzi za kierownicą zasłużonego i wiekowego traktora. Po opisie do fotografii można wnioskować, że pomaga tacie uprawiać ziemniaki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
working 🥔 Post udostępniony przez Erling Braut Haaland (@erling.haaland)
Najnowsze