Autor: East News Freiburg - Bayern Monachium: Gol Roberta Lewandowskiego na 1:0! Co za instynkt [WIDEO]

2019-12-18 20:52

Gol Roberta Lewandowskiego z meczu Freiburg - Bayern Monachium. Zobacz gola Lewandowskiego z meczu Bundesligi Freiburg - Bayern. Wystarczyło 16 minut gry w środę, by kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski po raz dziewiętnasty w tym sezonie Bundesligi wpisał się na listę strzelców. Zobacz wideo z gola Lewandowskiego w meczu Freiburg - Bayern.

Robert Lewandowski gol na 1:0 w meczu Freiburg - Bayern Monachium! Robert Lewandowski w środę popisał się strzeleckim instynktem po raz kolejny w tym sezonie! Kapitan reprezentacji Polski w 16. minucie boju Bawarczyków na wyjeździe doskonale odnalazł się w polu karnym. Na lewej stronie sporo szumu zrobił Alphonso Davies. Zaledwie 19-letni Kanadyjczyk znalazł trochę miejsca, by zagrać w "szesnastkę". Tam spod opieki defensorów Freiburga już uwalniał się Polak. Robert Lewandowski chwilę później sięgnął piłkę i bez problemu z kilku metrów skierował ją do siatki gospodarzy, wyprowadzając Bayern na prowadzenie 1:0!