Robert Lewandowski

Autor: PAP/EPA Robert Lewandowski

Hat-trick Lewandowskiego z Eintrachtem Frankfurt! Zobacz GOLE [WIDEO]

2020-10-24 16:59

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się nawet na moment! W meczu 5. kolejki Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt strzelił trzy gole! Dzięki temu jego dorobek w sezonie 2020/2021 na niemieckich boiskach robi ogromne wrażenie. Pięć meczów, dziesięć bramek! Zobacz gole Polaka z meczu z Eintrachtem Frankfurt.

Robert Lewandowski kilka dni temu nie wzbogacił swojego bramkowego dorobku w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Jeśli ktoś sądził, że Polak stracił skuteczność, to gorzko się pomylił. W meczu z Eintrachtem Frankfurt "Lewy" zdobył bramki w 10., 26. i 60. minucie! To oznacza, że po pięciu kolejkach ma na koncie 10 trafień. W historii Bundesligi taka sztuka nie udała się do tej pory nikomu! W 68. minucie trener Hansi Flick zmienił polskiego napastnika, wpuszczając w jego miejsce Erika Maxima Choupo-Motinga.

Hat-trick Roberta Lewandowskiego i wysokie zwycięstwo Bayernu Monachium

W tym sezonie Bundesligi "Lewy" strzelił cztery gole Hercie Berlin (4:3), trzy - Eintrachtowi Frankfurt, dwa - Arminii Bielefeld (4:1) i jednego - Schalke 04 Gelsenkirchen (8:0). Wygląda na to, że będzie chciał poprawić swój dorobek z poprzedniego sezonu. Wówczas w 31 meczach zdobył 34 bramki.