Lewy i Bolt

Autor: EAST NEWS Lewy i Bolt

Huczna zabawa piłkarzy Bayernu! Robert Lewandowski imprezował z Usainem Boltem [GALERIA]

2019-04-08 12:21

Bayern Monachium jest w trakcie jednego z najtrudniejszych sezonów w ostatnich latach. Tym razem nie dominuje w Bundeslidze, a niewiele brakowało, aby sensacyjnie odpadł z Pucharu Niemiec. Jednak po ubiegłym weekendzie ma spore powody do radości. Bawarczycy rozgromili na własnym terenie Borussię Dortmund. Zwycięstwo postanowili uczcić huczną imprezą, na której pojawił się specjalny gość.

Der Klassiker był popisem w wykonaniu podopiecznych Niko Kovaca. Były już lider z Dortmundu nie miał żadnych szans w starciu z aktualnymi mistrzami Niemiec. Bayern zmasakrował rywali w zaledwie 45 minut. Po pierwszej połowie było już 4:0 dla gospodarzy. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski, dzięki czemu osiągnął liczbę 200 bramek w Bundeslidze.

Polak dołożył jeszcze jednego gola w ostatnich minutach rywalizacji na Allianz Arenie ustalając wynik spotkania. Komplet punktów spowodował, że Bawarczycy zasiedli na fotelu lidera i mają punkt przewagi nad Borussią. Po spotkaniu kilku piłkarzy Bayernu udało się na imprezę, którą zorganizował Jerome Boateng. Na zabawę wybrali się się także Robert i Anna Lewandowscy.

Co ciekawe, o organizacji przyjęcia wiadomo było już na długo przed meczem z Borussią. Było to powodem zgrzytu w drużynie Bayernu. Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy monachijczyków mówił nawet, że wybór daty przez Boatenga był niefortunny. Piłkarze mogli bawić się jednak w dobrych humorach. Impreza odbyła się w jednym z klubów stolicy Bawarii.

Pojawili się na niej między innymi Mats Hummels, David Alaba, Franck Ribery, czy Kingsley Coman. Piłkarze mieli okazję bawić się w towarzystwie jednego z najwybitniejszych sportowców ostatnich lat. Usain Bolt, ośmiokrotny mistrz olimpijski przyjechał do Monachium na zaproszenie Boatenga. Obrońca Bayernu nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem Jamajczyka.