Jakub Kamiński

i

Autor: screen/twitter.com

Mamy nagranie!

Jakub Kamiński z pierwszą bramką w Bundeslidze! Ustrzelił wielki Bayern, mamy nagranie!

2023-02-05 19:02

Jakub Kamiński zaliczył swoje premierowe trafienie w Bundeslidze. Były pomocnik Lecha Poznań, który od lata 2022 roku jest graczem VfL Wolfsburg ustrzelił słynny Bayern Monachium. Miejmy nadzieję, że na tym popisy strzeleckie Polaka się nie zakończą.

Jakub Kamiński doczekał się premierowej bramki w Bundeslidze! Reprezentant Polski, który jest graczem VfL Wolfsburg musiał poczekać na swoje pierwsze trafienie dość długi czas, jednak ustrzelił nie byle kogo, bo sam słynny Bayern Monachium. Były zawodnik Lecha Poznań w 44. minucie spotkania pokonał Sommera po wyjątkowo efektownym rajdzie.

Jakub Kamiński z pierwszą bramką w Bundeslidze. Polak ustrzelił Bayern

Nie było wątpliwości, że to Bayern jest wielkim faworytem starcia z Wolfsburgiem. Zgodnie z przekonaniem kibiców i ekspertów, ekipa z Monachium dominowała starciem i już do przerwy strzeliła trzy bramki - w 9. i w 14. minucie spotkania trafiał Coman, a w 19. Mueller. Niespodziewanie, swoją bramkę dołożył reprezentant Polski, który na listę strzelców zapisał się w 44. minucie spotkania. Polak wykorzystał świetne podanie i ustrzelił bramkę dla "Wilków" z Wolfsburga precyzyjnym strzałem w stronę prawego słupka. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek popisów strzeleckich jednego z największych talentów polskiej piłki.

Najnowsze