Katastrofalne wieści o Robercie Lewandowskim! To koniec marzeń o rekordzie?!

Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w ostatnim meczu Bayernu Monachium z Borussią Moenchengaldbach aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców i znacznie zbliżył się do rekordu Gerda Mullera w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi, mając na swoim koncie 39 trafień. Do pobicia wyniku legendarnego napastnika Bayernu Robert Lewandowski ma jeszcze dwa spotkania, jednak niemieckie media przekonały katastrofalne wieści na temat Polaka. Jak się okazuje, Lewandowski nie dokończył czwartkowego treningu.

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa i po fenomenalnym sezonie 2019/2020, w którym kapitan polskiej reprezentacji wraz ze swoim Bayernem Monachium sięgnął po wszystko, co tylko dało się wygrać, "Lewy" postanowił również i w tym sezonie zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii ekipy ze stolicy Bawarii. Robert Lewandowski jest bowiem na dobrej drodze do tego, by pobić rekord Gerda Mullera w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Legendarny napastnik Bayernu Monachium w swojej karierze był w stanie wpisać się na listę strzelców aż 40 razy, jednak Robert Lewandowski jest bardzo blisko pobicia tej liczby, mając na swoim koncie 39 trafień. Najnowsze wieści z Monachium mogą jednak zmartwić wszystkich fanów "Lewego". Jak donosi "Bild", Lewandowski nie dokończył czwartkowego treningu Bayernu. 

Koniec marzeń Lewandowskiego o rekordzie?!

Ostatni mecz Bayernu Monachium z Borussią Moenchengladbach, w ramach 32. kolejki Bundesligi znacznie przybliżył Roberta Lewandowskiego do pobicia rekordu Gerda Mullera. W pojedynku ze "Źrebakami" Polak aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu na dwa mecze przed zakończeniem ligowych zmagań ma na swoim koncie 39 bramek, a więc zaledwie o jedno trafienie mniej, niż Gerd Muller. Ewentualna kontuzja Polaka może jednak pogrzebać jego szanse na pobicie rekordu legendarnego napastnika Bayernu. 

Koniec marzeń Piątka o EURO 2021?! Wstrząsająca diagnoza!

Przesądzą najbliższe badania

Kapitan polskiej kadry zszedł z boiska nie kończąc treningu, w towarzystwie klubowego lekarza i fizjoterapeuty Bayernu Monachium. Polak wyglądał na zdecydowanie poirytowanego, co może nie wróżyć najlepiej. Na obecną chwilę nie wiadomo jednak co tak właściwie stało się Robertowi Lewandowskiemu i srpawę wyjaśnią dopiero najbliższe badania. Najczarniejszy scenariusz może jednak zakładać, że kapitana reprezentacji Polski ominie również gra na zbliżającym się EURO 2021. 

Dwóch dresów spaliło włosy Grzegorza Krychowiaka! Szokujący atak w autobusie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze