Leon Goretzka i Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Leon Goretzka i Robert Lewandowski

Kolega Lewandowskiego zabrał głos w sprawie jego odejścia. Ważny apel gwiazdy Bayernu Monachium

2022-05-31 14:35

Robert Lewandowski chce jak najszybciej odejść z Bayernu Monachium. Na konferencji prasowej reprezentacji Polski powiedział w wprost, że dalsza współpraca w jego ocenie nie jest możliwa. Co ciekawe, temat wrócił na konferencji prasowej… niemieckiej reprezentacji! O zdanie na ten temat dziennikarze zapytali jedną z gwiazd Bayernu Monachium, Leona Goretzkę. Pomocnik nie był skory do odpowiedzi, ale w końcu zaapelował do obu stron sporu.

W ostatnim czasie wyjaśniło się, jakie jest podejście Roberta Lewandowskiego do jego dalszej kariery. Jeszcze na początku maja większość informacji na ten temat to były domysły, później jednak Robert Lewandowski zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem, a teraz dodał w mocnych słowach, że chciałby odejść już tego lata. Problemem jest fakt, że Bayern wcale nie musi sprzedawać Lewandowskiego i może po prostu nie podejmować żadnych negocjacji z Barceloną czy innym klubem, który chciałby go kupić. Dziennikarze i kibice z całego świata zastanawiają się, jak zakończy się cały spór i jakie rozwiązanie byłoby najlepsze dla wszystkich zainteresowany. Swój głos w tej sprawie zabrał m.in. Leon Goretzka, klubowy kolega Roberta Lewandowskiego.

Zbigniew Boniek bez ogródek o słowach Lewandowskiego! Były prezes PZPN nie ma wątpliwości, zwrócił uwagę na istotny szczegół

Gwiazda Bayernu apeluje do Lewandowskiego i swojego klubu

We wtorkowej rozmowie live na kanale „Super Express Sport” Jan Tomaszewski, były bramkarz reprezentacji Polski, bardzo mocno ocenił fakt, że na konferencji reprezentacji Polski więcej mówi się o samym Lewandowskim, niż o najbliższych meczach kadry. Co ciekawe, na konferencji prasowej reprezentacji Niemiec doszło do podobnej sytuacji! Dziennikarze postanowili skierować rozmowę na sprawę Lewandowskiego i pytały Leona Goretzkę, co sądzi o całej sprawie.

Dlaczego Barcelona nie może jeszcze kupić Roberta Lewandowskiego?

Pomocnik Bayernu Monachium opierał się, by odpowiedzieć na to pytanie. – Myślę, że wtrącanie mojego zdania do tej sprawy w niczym nie pomoże. Wystarczająco dużo osób wypowiadało się już na ten temat – powiedział najpierw Goretzka, jednak później zaapelował do obu stron konfliktu. – Bayern i Lewandowski wspólnie napisali historię sukcesu. Byłbym szczęśliwy, gdyby obie strony zrezygnowały ze swojej emocjonalności i znalazły dobre rozwiązanie – dodał 27-letni pomocnik.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze