Kompromitacja Bayernu. Robert Lewandowski ujawnia szokujące szczegóły, to brak szacunku dla polskiego napastnika

2022-05-14 18:49
Robert Lewandowski
Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski rozegrał właśnie w barwach Bayernu Monachium ostatni mecz w sezonie 2021/2022. Niewykluczone jednak, że będzie to jego ostatni mecz w barwach Bayernu w ogóle! Po meczu z Wolfsburgiem Lewandowski przyznał, że faktycznie może on opuścić klub z Monachium. Na jaw wyszły także kompromitujące fakty na temat zachowania jego pracodawców w sprawie przedłużenia kontraktu.

Robert Lewandowski przez lata był filarem Bayernu Monachium i jego najlepszym napastnikiem. Jego gole prowadziły zespół do kolejnych trofeów, a w 2020 roku Polak spełnił marzenia i wygrał wraz ze swoim klubem Ligę Mistrzów. Niestety, mimo że notuje on rekordowo wysokie wyniki strzeleckie, to Bayern Monachium nie podszedł należycie do sprawy przedłużenia kontraktu z Polakiem, który wygasa w czerwcu 2023 roku. Po ostatnim meczu w sezonie 2021/2022 Robert Lewandowski zdradził w rozmowie z Viaplay, że to mógł być jego ostatni mecz w barwach Bayernu! Powodem miało być m.in. to, że władze klubu nawet nie zaproponowały mu nowej umowy.

Robert Lewandowski nie gryzł się w język. To już oficjalnie koniec?! Bayern w tarapatach

Kompromitacja władz Bayernu. Wyszło na jaw, czemu Lewandowski chce odejść

Najlepszy polski piłkarz jasno przyznał, że chce odejść z Bayernu Monachium. – Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu. Nie mogę tego powiedzieć na sto procent, ale możliwe, że tak było. Chcemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mnie i klubu – powiedział Robert Lewandowski po meczu z Wolfsburgiem.

Dyrektor Bayernu potwierdził doniesienia! Robert Lewandowski nie przedłuży kontraktu, oficjalne stanowisko

Oprócz tak jasnej deklaracji powiedział także dużo o tym, dlaczego tak jest. Okazuje się bowiem, że władze klubu nie przedstawiły mu nawet propozycji nowego kontraktu! – Bardzo jasne i klarowne wypowiedzi Lewandowskiego w rozmowie z Piotrem Domagałą w Viaplay. Nie dostał żadnej propozycji nowego kontraktu i chce odejść tego lata – przekazuje komentator platformy Viaplay, Marcin Borzęcki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze