Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Legendarny trener Bayernu szczerze o sytuacji Lewandowskiego. To klub powinien z nim zrobić, "inaczej to nie ma sensu"

2022-07-01 16:15

Odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium jest tematem, który w światowych mediach sportowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, sprawę kapitana reprezentacji Polski postanowił skomentować legendarny trener "Die Roten" - Ottmar Hitzfeld. Były szkoleniowiec klubu z Allianz Areny jest przekonany, że Bawarczycy powinni podjąć tylko jedną, możliwą decyzję. W przeciwnym razie "to nie ma sensu".

Robert Lewandowski od kilku miesięcy nosi się z zamiarem odejścia z Bayernu Monachium, aby móc dołączyć do drużyny Barcelony. Mimo że Bayern nie wyraził jeszcze zgody na transfer Polaka, to wiele wygląda na to, że koniec końców ono nastąpi. Głos w tej sprawie postanowił zabrać legendarny trener "Bawarczyków" - Ottmar Hitzfeld, który powiedział, co drużyna z Allianz Areny powinna zrobić ze sprawą Polaka.

Trener reprezentacji Polski straci pracę przez mistrzostwa świata? Prezes związku komentuje, selekcjoner dostał jasną wiadomość

Robert Lewandowski powinien odejść z Bayernu? Legendarny trener komentuje

Zdaniem Hitzfelda, Bayern Monachium powinien zezwolić na odejście Polaka z Bayernu Monachium. W rozmowie z  "Abendzeitung" stwiedził, że bezsensem jest trzymanie w klubie piłkarza, który już sam nie chce w nim występować i że może ono negatywnie wpłynąć na dalsze losy całej drużyny.

- Mój punkt widzenia był i jest taki sam: jeśli gracz chce odejść, to powinien iść. Inaczej to już nie ma sensu. - podkreśla legendarny trener obecnych mistrzów Niemiec.

Intymne chwile Anny i Roberta Lewandowskich. Pokazali to całemu światu, trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu

Aby zobaczyć zdjęcia Roberya Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium, przejdź do galerii poniżej.

Hitzfeld podkreśla: Bayern jest zdeziorentowany

Mimo że legendarny trener podkreśla, że sam wypuściłby Lewandowskiego z klubu, to nie ukrywa, że jego zachowanie wprowadza dość duży zamęt w szatni mistrza Bundesligi.

- To by miało sens, gdyby Lewandowski ponownie strzelał gole. Ostatecznie wszyscy gracze chcą odnieść sukces. Ale całe środowisko w Bayernie jest oczywiście zdezorientowane poczynaniami Lewandowskiego – stwierdził Hitzfeld

Sonda
Czy Robert Lewandowski był najlepszym piłkarzem Bayernu w minionym sezonie
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Najnowsze