Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy szykują przeprowadzkę do Barcelony. Ujawniono szczegóły, szeroko zakrojona akcja

2022-07-12 15:45

Prawdopodobnie nie ma ważniejszych informacji w świecie polskiego sportu niż te, które dotyczą Roberta Lewandowskiego i jego przyszłości. Mnóstwo wskazuje na to, że już tego lata zmieni klubowe barwy, ale potwierdzenia transferu wciąż nie ma. Okazuje się, że Lewandowscy już od dłuższego czasu szykują się do przeprowadzki do Barcelony, o czym informują hiszpańskie media.

Głównym pytaniem, jakie zadają sobie fani reprezentacji Polski, Bayernu Monachium oraz FC Barcelona jest takie, czy Robert Lewandowski ostatecznie odejdzie z ekipy mistrza Niemiec i przeniesie się do Katalonii. Wydaje się, że sprawa między zawodnikiem a jego obecnym pracodawcą zaszły za daleko i dalsza współpraca byłaby po prostu niemożliwa.

FC Barcelona bierze gwiazdę! Blisko 60 milionów na stole, napastnik niebawem dołączy do Blaugrany

Lewandowscy szykują się do przeprowadzki? Hiszpanie ujawniają

Na razie jednak Lewandowski musiał wrócić do Monachium. 12 lipca przeszedł badania i niewykluczone, że spędzi w Niemczech jeszcze kilka dni. Barcelona ma bowiem złożyć ofertę, która być może w końcu zadowolić Bayern. Nie można jednak zakładać niczego na pewno. Według niektórych doniesień Bawarczycy sprawę chcą rozwiązać do końca tego tygodnia.

Wyjątkowy pech reprezentanta Polski. Fatalna informacja, ogromna szansa przeszła mu koło nosa

Niedawno okazało się natomiast, że Robert Lewandowski wraz z żoną Anną już kilka miesięcy temu mieli rozpocząć poszukiwania lokum w Barcelonie. Jak donosi kataloński "Sport" przygotowania do przeprowadzki zaczęły się w kwietniu 2021 roku. Lewandowscy mieli między innymi wynająć specjalne firmy, które specjalizują się w szukaniu odpowiedniego lokum.

Ważne były również placówki edukacyjne, sama lokalizacja mieszkania, czy bliskość innych ważnych miejsc, które mogłyby się okazać niezbędne. Co więcej, Lewandowscy kilkukrotnie mieli pojawić się w Barcelonie, aby zobaczyć potencjalne mieszkania, czy domy. Szeroko zakrojona akcja przeprowadzana była jednak w tajemnicy.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze