Lewandowski BEZCZELNIE wkręcony przez kumpla. Tego nie mógł się spodziewać [WIDEO]

2020-11-18 18:51 kkn
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Niemal cały czas trzeba mieć się na baczności w piłkarskiej szatni, bo z wielu opowieści zawodników można wywnioskować, że miejsce to jest przepełnione licznymi żartami i kawałami robionymi piłkarzom. Przekonał się o tym Robert Lewandowski, który został "wkręcony" przez kolegę z Bayernu Monachium. Alphonso Davies znalazł całkiem... nietypowy sposób.

Już niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć od byłych, czy aktualnych piłkarzy, że atmosfera w zespole to duża część sukcesu na boisku. Wszak przy kłótniach, sporach i niesnaskach cięższej jest o osiągnięcie dobrego rezultatu. W dodatku zawodnicy muszą mieć specyficzne poczucie humoru i być przygotowani na niestandardowe żarty, bo te bywają czasami nie do pomyślenia. Niewykluczone, że "zwykłe" osoby mogłyby się przez niektóre z nich śmiertelnie obrazić.

Niepokojący SZCZEGÓŁ na głowie Roberta Lewandowskiego. Tego nie da się dłużej UKRYWAĆ [ZDJĘCIA]

Na atmosferę na pewno nie mogą narzekać piłkarze Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec nieprzerwanie od kilku miesięcy nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki i zdobywają kolejne trofea. W takiej sytuacji ciężko, aby zawodnicy nie tryskali humorem. O tym, że w szatni Bayernu wszystko jest w bardzo dobrym stanie może świadczyć film, jaki trafił do sieci.

Jerzy Brzęczek odczuwał POTWORNY BÓL. CIERPIENIE malowało się na jego twarzy

Głównym jego bohaterem jest Alphonso Davies, który postanowił zażartować z kolegów. Kanadyjczyk postanowił zadzwonić do Davida Alaby i Roberta Lewandowskiego po czym poinformował ich... że nie może teraz rozmawiać. Austriak nie zorientował się o co chodzi, a Polak odpowiedział, że nie ma problemu, aby zadzwonił później. Sam Davies miał z tego niezły ubaw.

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia
Najnowsze