Losy Roberta Lewandowskiego całkowicie w rękach Niemców?! Legenda nie ma wątpliwości!

2021-06-04 18:50
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Dobiegł końca kolejny niezwykle udany sezon w karierze Roberta Lewandowskiego. Oczywiście na kanwie klubowej, bo przed Polakiem start w mistrzostwach Europy i gra z orzełkiem na piersi. A jak będzie wyglądała przyszłość piłkarza uznawanego przez niemal wszystkich ekspertów za najlepszego na świecie? Zdaniem prawdziwej legendy Bayernu Monachium, Uliego Hoenessa, wszystkie karty w ręku mają Bawarczycy.

Pod względem drużynowym z całą pewnością Lewandowskiemu trudno będzie powtórzyć to, co udało mu się osiągnąc w sezonie 2019/2020. W tych rozgrywkach polski napastnik wygrał wszystko, co było do wygrania, na czele z Ligą Mistrzów. I chyba tylko kontrowersyjna decyzja "France Football" o odejściu od przyznawania Złotej Piłki za 2020 rok sprawiła, że "Lewy" nie został pierwszym Polakiem w historii, któremu przypadło to fantastyczne wyróżnienie. Czas płynie jednak do przodu i nie ma sensu patrzeć wstecz.

Zobacz też: Po zobaczeniu tego, co Robert Lewandowski wyprawia z piłką przed Euro 2021, wielu złapie się za głowy! Co za technika [WIDEO]

Tym bardziej, że przyszłości jawi się ekscytująco. Robert Lewandowski ma jeszcze dwa lata kontraktu obowiązującego w Bayernie Monachium i coraz bardziej wzmagają się głosy, że umowę tę należy przedłużyć. Fani bawarskiego zespołu są przejęci o to, czy 32-latek pozostanie w szeregach ich ekipy. Tym bardziej, że pomimo coraz bardziej zaawansowanego jak na piłkarza wieku, "Lewy" może liczyć na wielu zainteresowanych swoją osobą pośród największych klubów Europy. Co zatem na to mistrzowie Niemiec z Monachium?

Legenda klubu, Uli Hoeness, twierdzi, że wszystko zależy od włodarzy klubu. - Bayern ma wszystkie karty w swoim ręku, a sytuacja, w której posiada się najlepszego strzelca w Europie, jest po prostu doskonała. Roberta w pełni zasłużenie uznano w ubiegłym roku najlepszym piłkarzem na świecie - stwerdził Niemiec na łamach "Kickera".

Bayern Monachium już w przeszłości pokazał, że potrafi negocjować i stawiać sprawę bardzo jasno, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Nie wygląda zatem na to, aby monachijczycy byli przejęci wygasającym za dwa lata kontraktem Polaka.

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze