Mecz Bayernu Monachium - gdzie obejrzeć dzisiaj 11.09? Na jakim kanale transmisja TV Lipsk - Bayern?

i

Autor: AP

Mecz Bayernu Monachium - gdzie obejrzeć dzisiaj 11.09? Na jakim kanale transmisja TV Lipsk - Bayern? Mecz Bayernu w telewizji

2021-09-11 16:38

Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Bayernu Monachium? Na jakim kanale transmisja TV z meczu Lipsk - Bayern? Bundesliga: Gdzie oglądać mecz Bayernu z Lipskiem? Piłkarze Bayernu Monachium po przerwie reprezentacyjnej wracają do gry w krajowych rozgrywkach. Rywalem Roberta Lewandowskiego i spółki będzie jeden z największych przeciwników w walce o mistrzostwo kraju. To oczywiście "Byki" z RB Lipsk! Mecz Bayernu dzisiaj - gdzie oglądać? Na jakim kanale transmisja TV Lipsk - Bayern? Gdzie oglądać mecz Bayernu w telewizji z Lipskiem?

Bundesliga: Gdzie oglądać mecz Bayernu 11.09? Lipsk - Bayern TRANSMISJA W TELEWIZJI

Wicemistrz Niemiec z ubiegłego sezonu zagra z mistrzem, w sobotnim hicie Bundesligi. Wprawdzie ani RB Lipsk ani Bayern nie są na razie na miejscach, na jakich zakończył ubiegły sezon, to ten mecz przykuwa uwagę kibiców. Polskich również dlatego, bo Robert Lewandowski (33 l.) ma szansę kontynuować niebywałą serię. Licząc ubiegły sezon, to strzelał gole w kolejnych 13. meczach w lidze! – Dla niego nie ma barier i nie zdziwię się, jak znów poprawi rekord liczby goli w sezonie – mówi Jacek Krzynówek (45 l.), 96-krotny reprezentant Polski i były piłkarz klubów Bundesligi. Ex-zawodnik Bayeru Leverkusen w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział, kto jego zdaniem jest największym faworytem do triumfu w lidze.

- Na Bayern wszystkie inne drużyny się sprężają, ale jednak stawiam na Bawarczyków. Dla mnie znów są głównym faworytem do wygrania Bundesligi. W Niemczech nie lubią Bayernu – za osłabianie rywali i za to że chcą mieć wszystkich najlepszych piłkarzy. Pamiętam jak za moich czasów, zanim trafiłem do Bayeru Leverkusen, to Bayern podkupił stamtąd Ballacka i Ze Roberto po sezonie. Mówiono nawet, że Bayer stracił mistrzostwo Niemiec w ostatnich kolejkach przez to, bo obaj byli myślami już w Bayernie - powiedział Krzynówek.

Śmiertelny wypadek na trasie Rajdu Śląska! Nie żyje pilotka, tragiczne wieści

Lipsk będzie musiał skupić się na pilnowaniu Roberta Lewandowskiego. Ten z pewnością będzie celował w kolejnego gola. - Rekord 40 goli wydawał się nie do pobicia, ale Robert to zrobił. Zwykłym kibicom może się wydawać, że kolejne rekordy przychodzą mu łatwo, ale wiadomo, ile on wkłada siły, zaangażowania i pracuje na to cała drużyna - dodał Krzynówek.

Lipsk - Bayern STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecze Bundesligi?

Mecz Lipsk - Bayern odbędzie się w sobotę 11 września. TRANSMISJA z meczu Lipsk - Bayern TV NA ŻYWO nie będzie dostępna na żadnym kanale. Prawa do transmitowanie Bundesligi wykupiła internetowa platforma Viaplay. Transmisja o 18:30. Relacja w internecie na Sport.se.pl.

Jan Tomaszewski KRYTYKUJE Lewandowskiego. „Zagrał NIEROZWAŻNIE” | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać najlepszym piłkarzem w Europie w sezonie 2020/21?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze