Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Niemcy bezwzględnie zareagowali w sprawie Lewandowskiego. Nie zostawili żadnych złudzeń, miażdżąca różnica

2022-05-13 7:05

Każdy kolejny dzień przynosi coraz to nowsze i bardziej sensacyjne informacje o Robercie Lewandowskim. Najnowsze doniesienia są takie, że kapitan reprezentacji Polski miał poinformować Bayern Monachium o tym, że nie przedłuży wygasającego w czerwcu 2023 roku kontraktu i zamierza odejść. Kibice już teraz wiedzą, co klub powinien zrobić z Lewandowskim. Niemieccy fani nie mieli cienia wątpliwości.

Być może jesteśmy świadkami początku końca wspólnej historii Roberta Lewandowskiego i Bayernu Monachium. Od kilku tygodni przez media przewijają się kolejne doniesienia w sprawie przyszłości reprezentanta Polski i tego, na co się zdecyduje. Czy przedłuży kontrakt z Bawarczykami i będzie walczył o kolejne rekordy w Bundeslidze, czy spróbuje nowego wyzwania.

Lewandowski miał podjąć kluczową decyzję! Przełomowe doniesienia, odejdzie z Bayernu już wkrótce?

Niemcy stanowczo o Lewandowskim. Nie zostawili wątpliwości

Po czwartkowym natłoku informacyjnym związanym z Lewandowskim właśnie, wydaje się, że Polak jest obecnie bliższy odejścia z Monachium. Najpierw "Bild" poinformował, że Bayern zaczyna zastanawiać się nad sprzedażą napastnika, a następnie dziennikarze przekazali, że Lewandowski władzom klubu sprawę postawił jasno.

Anna Lewandowska zaszalała! Cena jej torebki zwala z nóg, bogactwo aż się wylewa

Okazuje się, że kapitan biało-czerwonych jest zdecydowany na odejście z zespołu mistrza Niemiec i miał tę informację przekazać osobom decyzyjnym Bawarczyków. Oznacza to, że jeśli monachijczycy chcieliby zarobić na Lewandowskim, muszą sprzedać go w najbliższym okienku transferowym. W styczniu Polak będzie mógł odejść za darmo.

Sonda
Który klub powinien wybrać Robert Lewandowski?

Lewandowski powinien zostać sprzedany? Kibice wyrazili się jasno

Wiele więc wskazuje na to, że historia Lewandowskiego w stolicy Bawarii dobiega końca. Przekonani są o tym również niemieccy kibice. "Sky Sports" przeprowadziło sondę wśród fanów. Pytanie dotyczyło tego, co powinien w takiej sytuacji zrobić Bayern. Czy sprzedać Polaka już teraz, czy poczekać na wygaśnięcie umowy w 2023 roku.

Wyniki sondy były jednoznaczne. Aż 80 proc. kibiców uważa, że mistrzowie Niemiec powinni już teraz sprzedać Lewandowskiego. Tylko co piąty fan uważa, że Polak powinien wypełnić kontrakt do końca. Gdzie więc Lewandowski może odejść? Najwięcej wskazuje na Barcelonę, która ma być najkonkretniejsza w staraniach o napastnika.

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze