Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Niemiec uderzył w Lewandowskiego. Obrzydlistwo! Tymi słowami się totalnie skompromitował

2022-06-29 22:01

Robert Lewandowski jest zdecydowany na odejście z Bayernu Monachium. Wieloletnia przygoda Polaka w Niemczech najpewniej dobiegnie końca w najbliższych tygodniach, bo trudno wyobrazić sobie dalszą współpracę na linii Lewy - Bayern po ostatnich medialnych przepychankach. Niektórzy mają jednak za złe Polakowi jego zachowanie i domagają się "poprawy". Niemiecki sportowiec poszedł jednak o krok za daleko.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Monachium to miejsce na ziemi dla Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium miał w swoich szeregach najlepszego piłkarza na świecie, a klub dawał Polakowi możliwość zdobywania kolejnych cennych trofeów. Ale w ostatnim czasie relacje obu stron mocno się skomplikowały i pogorszyły.

PZPN będzie się musiał gęsto tłumaczyć? Stanowcza reakcja sponsora po wybuchu afery z Michniewiczem

Lewandowski zaatakowany przez Niemca. Kuriozalna wypowiedź

Lewandowski w wielu wywiadach nie ukrywał, że jest zdecydowany na odejście z ekipy mistrza Niemiec. Wpływ na to może mieć zachowanie działaczy Bayernu względem piłkarza. Ci mieli bardzo mocno ociągać się z rozmowami dotyczącymi przedłużenia wygasającego w czerwcu 2023 roku kontraktu. "Lewy" zdecydował więc, że chce odejść już tego lata.

Poznaliśmy nową ofertę Barcelony za Roberta Lewandowskiego. Od tej kwoty zakręci wam się w głowie

Jego dosadne wypowiedzi w tej kwestii nie wszystkim się podobały. Niektórzy kibice Bayernu mogą mu mieć za złe, że w ten sposób żegna się z klubem. Ale na kuriozalną wypowiedź zdecydował się Felix Neureuther, niemiecki narciarz alpejski specjalizujący się w konkurencjach technicznych, a prywatnie kibic Bawarczyków.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Niemiec dosadnie o Lewandowskim. Czy zastanowił się nad swoimi słowami?

- To, co aktualnie robi Robert Lewandowski, sprawia, że powinien zapaść się pod ziemie. Jego tok rozumowania jest poziom niżej - stwierdził reprezentant Niemiec w rozmowie z Servus TV. To nie był jednak koniec kuriozalnej wypowiedzi Neureuther. Niemiec uważa, że tylko dzięki Bayernowi Lewandowski jest na najwyższym światowym poziomie.

- Musi szanować klub i wykazać uznanie. W żadnym innym zespole nie zostałby graczem światowej klasy - dodał. Neureuther widocznie zapomniał, że Lewy do Bayernu przechodził już jako gwiazda Bundesligi, a tę pozycję wyrobił sobie w Borussii Dortmund. Ale to nie pierwsza i najpewniej nie ostatnia tak kuriozalna wypowiedź w kontekście Lewandowskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze