Piłkarz BEZ PARDONU zaatakował i przewrócił trenera rywali. Dostał DRAKOŃSKĄ karę [WIDEO]

2019-11-13 16:44 JWa
David Abraham, Christian Streich
Autor: East News David Abraham odepchnął trenera Christiana Streicha

Dla takich zachowań nie ma miejsca na piłkarskich boiskach! W miniony weekend podczas spotkania Bundesligi między Eintrachtem Frankfurt a Freiburgiem doszło do ogromnego skandalu. Zawodnik pierwszej z wymienionych drużyn - David Abraham - odepchnął agresywnie trenera rywali. Christian Streich wywinął orła, a obrazki szybko obiegły świat. Niesforny piłkarz otrzymał już surową karę od władz ligi. Nie tylko zabraknie go na boisku w najbliższych tygodniach, lecz także znacznie uszczupli się jego domowy budżet.

Eintracht Frankfurt do końca roku będzie musiał radzić sobie bez Davida Abrahama. Trybunał sportowy Niemieckiej Federacji Piłkarskiej podjął bowiem decyzję w sprawie kary dla argentyńskiego piłkarza po jego skandalicznym zachowaniu z 11. kolejki Bundesligi. Przypomnijmy, gdy zespół Abrahama przegrywał w końcówce na wyjeździe z Freiburgiem, piłka opuściła boisko i wyleciała na aut. Niesforny sportowiec gonił futbolówkę, ale na jego drodze stanął trener gospodarzy Christian Streich. Zamiast ominąć szkoleniowca, Argentyńczyk w zasadzie go staranował, czym wywołał ogromne zamieszanie przy ławkach. Sędzia nie miał wątpliwości i ukarał zawodnika czerwoną kartką za agresywne zachowanie, a dalsze kroki podjęły władze ligi.

Postanowiły one postawić na taki werdykt, który David Abraham zapamięta na bardzo długo. Zawodnik ten nie wystąpi w kolejnych siedmiu meczach Eintrachtu w Bundeslidze. Gdy spojrzymy w terminarz, to jasnym stanie się, że argentyński piłkarz w tym roku już nie pojawi się w tych rozgrywkach na placu gry. Na tym jednak sankcje się nie kończą. Agresor musi bowiem zapłacić także 25 tysięcy euro kary pieniężnej.

Najnowsze